Chelsea – Grimsby Town 7:1 (kon.) | MK Dons – Liverpool 0:2 (kon.) | Manchester Utd. – Rochdale 1:1 (5:3 po pen.)
Chelsea FC
7:1 (3:1)
Grimsby Town FC
Středa 25.09.2019, 20:45 • Stamford Bridge, Londýn • Anglický Ligový pohár

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (22:47:37)

I když skóre hovoří jasně, nutno hosty pochválit alespoň za výkon v prvním poločase, kdy evropského giganta potrápili. Chelsea využila v druhé půli toho, že Grimsby Townu dochází síly, obzvlášť závěr patřil zcela jasně jim. Myslím si, že skóre je příliš kruté, tým ze čtvrté ligy si zasloužil rozhodně důstojnější výsledek.

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 9:11.

90+3

90+1
    Nad rámec základní hrací doby se ve druhém poločase odehrají dvě minuty.
    90. HUDSON-ODOI - 7:1

90
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Destrukce nekončí. CALLUM HUDSON-ODOI si udělal kužel z obránce soupeře a rovnou pálil na bližší tyč.

89
    Uvidíme, kolik minut bude hlavní rozhodčí chtít prodloužit trápení hostujícího celku.
    86. BATSHUAYI - 6:1

86
    Tohle je pro hosty velmi kruté. Na pravé straně vápna byl nikým nehlídaný MICHY BATSHUAYI, který neměl sebemenší problém s proměněním šance.

84
    McKeown se blýskl dalším zákrokem z říše snů. Už toho všeho musí mít plné zuby.
    82. JAMES - 5:1

82
    Po několika zvláštních odrazech se balón odrazil na kopačku REECE JAMESE, který zpoza vápna umístil míč k pravé tyči.
    81. McKeown se blýskl krásným zákrokem

81
    McKeown si tento moment bude pamatovat hodně dlouho. Z pravé strany se na něj řítil Hudson-Odoi, které tváří v tvář vychytal!

80
    Mává se další ofsajd. V tomto případě daleko větší, odkopávat bode McKeown.

79
    Před bránou Grimsby Town to v posledních minutách pořádně hoří. Ani bych se nedivil, kdyby zápas ještě skončil debaklem.

77
    Po přihrávce z levé strany zakončoval Belgičan Batshuayi z hranice malého vápna, obrovskou šanci neproměnil, to ho ale zase tak mrzet nemusí, mává se ofsajd.

75
    Hostům pomalu dochází síly. Jednoduše jde vidět, že v takovém tempu nejsou zvyklí hrát.

Michal Hladký

Branky: 5. Barkley, 7. Batshuayi, 44. Pedro (pen.), 56. Zouma, 82. James, 86. Batshuayi, 90. Hudson-Odoi – 19. Green

Karty:   28. Green (GMT)

Chelsea FC: Caballero – Alonso, Zouma, Guehi, James – Barkley, Gilmour – Hudson-Odoi, Pedro (C), Pulišič – Batshuayi
    Náhradníci: Cumming – Abraham, Anjorin, Jorginho, Maatsen, Mount, Tomori

Grimsby Town FC: McKeown (C) – Hewitt, Hendrie, Pollock, Davis, Gibson – Clifton, Hessenthaler, Whitehouse – Green, Hanson
    Náhradníci: Russell – Cook, Ogbu, Robson, Rose, Vernam, Wright

Rozhodčí: Stroud K. (Eng)