Přerov – Vsetín 4:2 (kon.) | PZ Kladno – Hvězda Praha 2:3 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Slavia 2:4 (kon.)
Vítkovice – Zlín 6:4 (kon.) | Sparta – Kladno 4:6 (kon.) | Třinec – Poruba 7:0 (kon.)
Jihlava – Havlíčkův Brod 3:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Technika Brno 9:3 (kon.) | Kometa Brno – HK MD Šumperk 11:1 (kon.)
Olomouc – Havířov 1:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 6:4 (kon.) | Tábor – Mountfield HK 2:8 (kon.)
K. Vary – Plzeň 1:4 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
6:4 (2:3, 2:1, 2:0)
Berani Zlín
Čtvrtek 26.09.2019, 17:00 • Ostravar Aréna • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Z dnešního zápasu berou všechny body domácí. Zápas byl ale vyrovnaný a až ve třetí třetině se k puku více dostávali domácí. Devět minut před koncem jsme viděli vítězný gól, který dal Šimon Bialy, pro kterého to byl první gól v kategorii dorostu. Na konečný výsledek upravil Kotásek, ten poslal puk do odkryté brány. Konečný stav: 6:4. (19:03:24)

59:33
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    ALEX KOTÁSEK měl před sebou prázdnou bránu, do které z mezikruží posílá puk. Bez asistence.

59:13
    Hosté to zkoušejí bez gólmana.

59:09
    Schauer přišel v útočném pásmu o puk.

58:29
    Kotásek drží puk v útočném pásmu a čeká až jeho spoluhráči vystřídají.

57:21
    Münch zastavil kotouč těsně před brankovou čárou.

57:10
    Kotásek posunul kotouč do útočného pásma.

54:57
    Vítkovičtí se srazili, Beranům ale přihrávka nevyšla, a proto se do přečíslení nedostali.

54:32
    Kotásek je v útočném pásmu, kde přihrává Přibylovi.

52:21
    Melovský vybojoval za Synkovou bránou puk a hledá spoluhráče, kterému by přihrál.

51:51
    Zakázané uvolnění Zlína.

51:18
    Kotásek projel do útočného pásma a přihrál k modré čáře, kde čekal Řepa.

50:10
    Zakázané uvolnění domácích.

50:01
    Přibyl poslal přesnou přihrávku k modré čáře, kde byl ŠIMON BIALY, ten trefil levou tyč a od té se puk odrazil do brankoviště, domácí tak vedou 5:4. Asistence: Matěj Přibyl.

49:49
    Petr kličkuje za Hamrlovou bránou a posílá puk Přibylovi.

Klára Bártková

Branky a nahrávky: 4. Petr (Ryšavý, Bystroň), 7. Kotásek (Rajčan), 23. Ryšavý (Přibyl), 38. Přibyl (Petr, Bystroň), 51. Bialy (Přibyl), 60. Kotásek – 8. Broža (Chludil), 14. Broža (Čapka), 19. Tomeček (Lavička), 35. Frömel (Laciga)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (21. Münch) – Bystroň (A), Bialy, Machů, Puchala, Řepa, Vřeský – Holaník (A), Kotásek, Přibyl, Krejsa (C), Petr, Rajčan, Schauer, Melovský, Ryšavý
    Berani Zlín: Hamrla (Synek) – Nábělek, Sýkora, Burian, Čapka, Hoferek (C) – Chludil (A), Broža, Tomeček, Ševčík, Gerych, Mojžíš, Heš, Matúšů, Laciga, Ramert, Frömel (A), Jecho, Lavička

Rozhodčí: D. Čahoj – M. Zicháček, V. Hladík