K. Vary – Plzeň 0:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
HC Škoda Plzeň
Sobota 28.09.2019, 15:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 5. kolo

58:10
    Podrážením se provinil Michal Plutnar (KVA), který druhou třetinu dohraje na trestné lavici.

49:58
    Dalším hráčem, který odchází zpytovat svědomí je Martin Rohan (KVA), který se provinil sekáním.

47:00
    Mertl (PLZ) poslal nedovoleně k zemi karlovarského brankáře Novotného, za což si vysloužil dvě minuty na trestné lavici.

35:00
    Vyhozením puku se provinil Roman Vráblík (PLZ), kterého čekají dvě minuty na trestné lavici.

19:29
    Petr Šenkeřík (KVA) vyhodil puk mezi diváky a Karlovy Vary čeká v závěru oslabení.

13:45
    Sekáním se dopustil Bohumil Jank (PLZ) a odchází na trestnou lavici.

09:22
    Před komerční přestávkou přichází další vyloučení. Trest získává Dominik Frodl (PLZ) za vystřelení puku mimo hrací plochu.

02:56
    Na trestnou lavici zamířil Jan Eberle (PLZ) za a Petr Šenkeřík (KVA), který se provinil hákováním.

01:58
    Po té, co Lukáš Pulpán (PLZ) poslal k zemi Mikúše, míří na trestnou lavici za nedovolené bránění.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 6. Heřman (Kantner, Moravčík), 50. Gulaš (TS), 60. Mertl (Gulaš)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, M. Rohan, Eminger, Kubka – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – T. Mikúš, Raška I, O. Beránek – Hlava, T. Knotek, Kohout – Koblasa, Skuhravý (C), Vondráček.
    HC Škoda Plzeň: Frodl (Kolář) – Moravčík, L. Kaňák, Jank, Čerešňák, Pulpán (A), Vráblík – Pour, Mertl (A), Gulaš (C) – Straka, Kodýtek, Eberle – Rob, V. Němec, Indrák – Heřman, R. Vlach, Kantner.

Rozhodčí: Pešina, Horák – Komárek, Špůr