NY Rangers – Philadelphia 2:1 (1:0 po s.n.) | Detroit – St. Louis 4:1 (kon.) | Florida – Tampa 2:4 (kon.)
Winnipeg – Edmonton 3:5 (kon.) | Dallas – Minnesota 1:2 (kon.) | Vancouver – Arizona 2:4 (kon.)
San Jose – Calgary 4:1 (kon.)
San Jose Sharks
4:1 (0:0, 0:0, 4:1)
Calgary Flames
Pátek 27.09.2019, 04:30 • SAP Center, San Jose • Příprava NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezké páteční ráno a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (07:06:28)

Československá stopa v utkání
    Tomáš Hertl (SJS) 1+1, 3 střely, čas na ledě 17:05
    Lukáš Radil (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:34.

1. Brent Burns (SJS) 0+4
    2. Dylan Gambrell (SJS) 2+0
    3. Martin Jones (SJS) 24 zák., 1 gól, 96,0%.

Dnešní utkání sledovalo 12 433 diváků.

Střely na branku: 36 – 25

Je dobojováno. Po bezbrankových dvou třetinách se nakonec ve třetí části hry s góly roztrhl pytel. Ve čtyřiačtyřicáté minutě otevřel účet zápasu Evander Kane, poté navýšil vedení Sharks Tomáš Hertl a stále to nebylo všechno. Dylan Gambrell dvěma slepenými góly ve čtyřiapadesáté minutě dostal Žraloky do čtyřbrankového náskoku. Hosté pak v závěru utkání jen korigovali skóre na 4:1, když se trefil Justin Kirkland. Žraloci tak zastavili sérii proher a poprvé v přípravě zapisují výhru. Plamenům tak porážku oplatili.

59:46
    Žraloci mají puk na svých holích a už jen odpočítávají poslední vteřiny utkání, ve kterém o své vedení už samozřejmě nemohou přijít.

59:25
    Zápas se už jen dohrává, je rozhodnuto a domácí se ještě usadili v pásmu Calgary, kde musel do dalšího zákroku Zagidulin. Ten poslal puk spoluhráčům, kteří ještě míří do útočného pásma.

58:28
    Sharks se pokusili ještě o navýšení skóre, avšak jejich střela mířila jen vedle branky hostů.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:45
    Třetí třetina nakonec přinesla pět branek, po bezbrankových dvou třetinách by asi nikdo nečekal, že ještě padne tolik gólů.
    55:58 Justin KIRKLAND - 4:1

55:58
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Hosté zaznamenávají čestný úspěch a připravují Martina Jonese o čisté konto. Odražený puk po střele Robinsona pak uklidil JUSTIN KIRKLAND do domácí branky, když Jonese prostřelil mezi jeho betony – 4:1. Asistence: Buddy Robinson.

54:54
    Domácí jsou při chuti a hned se dostali znovu před branku hostů, avšak tentokráte ji neohrozili.

54:38
    Nyní následuje další komerční přestávka.
    53:55 Dylan GAMBRELL - 4:0

53:55
    San Jose právě vstřelilo branku!
    No a rázem je to už o čtyři góly. A znovu u toho byl DYLAN GAMBRELL, jehož lajna zůstala ještě na ledě. Goodrow střílel z levé strany a jeho pokus šikovně ze vzduchu tečoval právě Gambrell a Zagidulin byl bez šance – 4:0. Asistence: Barclay Goodrow a Brent Burns.
    53:27 Dylan GAMBRELL - 3:0

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 44. Kane (Burns, Hertl), 51. Hertl (Burns), 54. Gambrell (Burns, Goodrow), 54. Gambrell (Goodrow, Burns) – 56. Kirkland (Robinson)

San Jose Sharks: Jones (Dell) – E. Karlsson, Dillon, Burns, Vlasic, Heed, Ferraro – Labanc, Couture (A), Meier – Hertl, Gambrell, E. Kane – M. Karlsson, Thornton (A), Radil – Bergmann, Goodrow, Jurtajkin.
    Calgary Flames: Talbot (41. Zagidulin) – Andersson, MacDonald, Ma. Stone (A), Kylington, Valijev, Davidson – Mangiapane, Jankowski (A), Dubé – Rieder, D. Ryan, Quine – Robinson, Philp, Kirkland – Smith-Pelly, Froese, Rinaldo.

Rozhodčí: Luxmore, Skilliter – Mills, Murchison

Diváci: 12 433