Augsburg – Leverkusen 0:3 (kon.) | Hoffenheim – Mönchengladbach 0:3 (kon.) | Mohuč – Wolfsburg 0:1 (kon.)
Paderborn – Bayern 2:3 (kon.) | RB Lipsko – Schalke 1:3 (kon.) | Dortmund – W. Brémy 2:2 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
0:1 (0:1)
VfL Wolfsburg
Sobota 28.09.2019, 15:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Německá Bundesliga • 6. kolo

Zápas je za námi, rozhodlo se už v první půli, kdy se prosadil Tisserand, ten samý muž dokázal i v závěru druhé půle vykopnout míč s brankové čáry, takže o hráči zápasu nemáme pochyb. Musím však podotknout, že i přes závěrečný tlak domácích, se hosté dokázali jako celek všemu ubránit a udržet hubené vedení. Domácí trenér to v závěru nevydržel a dostal červenou kartu. To je pro dnešek vše, na shledanou. (17:28:58)

90+6

90+5
    Trenér domácích Sandro Schwarz dostal nejdříve žlutou a poté hned červenou kartu za poznámky k rozhodčímu.

90+4
    Dlouhý míč za obranu, ale Awoniyi bohužel nestihl zakončit.

90+4
    Hosté drží v poslední minutě nastavení míč a nechtějí ho dát soupeři.

90+3
    Zentner vyběhl, aby co nejvíce pomohl svým spoluhráčům.

90+2
    Hosté opět dokázali míč odkopnout.

90+2
    Nastavují se ještě čtyři minuty.

90+1
    Tentokrát hlavičku domácích chytá Pervan do svých rukavic.