Slavia – Poruba 2011 6:2 (kon.) | Ústí n/L – Frýdek-M. 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Vsetín 2:3 (kon.)
Motor ČB – Přerov 3:2 (kon.) | Litoměřice – Prostějov 6:1 (kon.) | Kadaň – Havířov 1:4 (kon.)
Jihlava – Chomutov 4:0 (kon.) | Třebíč – Sokolov 4:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Piráti Chomutov
Sobota 28.09.2019, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 8. kolo

Po třetí třetině máme konečné skóre 4:0 pro domácí Ježky. V 57. minutě navyšoval po souhře s Harkabusem DAVID ČERMÁK na konečných 4:0 a Dukla slaví tříbodový zisk.

Příjemný zbytek večera. (19:51:56)

58:45
    K tvrdé střele na modré napřáhl Jan Holý, ale trefuje pouze levou tyč branky Běhuly!

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.

56:47
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Jakub Chrpa – 2 min., vysoká hůl).
    56:01 David ČERMÁK - 4:0

56:01
    Dukla právě vstřelila branku!
    2. lajna domácí Dukly sehrála parádní akci. Na modré čáře vypíchl kotouč Harkabus a Dukla šla do přečíslení 2 na 1. Harkabus si vyměnil kotouč s DAVIDEM ČERMÁKEM a ten pod vyrážečku překonává Běhulu. – 4:0. Asistence: Harkabus

55:20
    Hosté se snaží o kombinaci přes brankou Lundströma.

54:36
    Pohl vyhazuje z vlastní obranné třetiny a Ježci mají namířeno ke střídačce.

54:02
    Připravený Lundström svírá kotouč v lapačce. Vhazovat se bude po jeho pravici. Hosté dnes nemohou najít recept na skvěle chytajícího Lundströma.

53:06
    Pirátům se nedaří přechod přes střední pásmo. Buď hru přeruší ofsajd nebo nepřesná rozehrávka z vlastní obranné třetiny.

52:22
    Piráti zakládají útok až od branky Běhuly.

50:41
    Čachotský našel přihrávkou přes střední pásmo Čermáka, ten puk pouze posunul před branku, ale tam na něj Harkabus už nedosáhl.

49:42
    Klíma zkusil Lundströmovu pozornost z pravého kruhu, ale ten dnes odmítá pustit jakýkoliv kotouč za svá záda a hrdě si drží čisté konto.

48:52
    Jiránek zavezl kotouč do útočného pásma, ale nepřesná přihrávka Duklu připravuje o kotouč.

48:00
    Jan Holý vypálil z modré čáry, ale trefuje pouze připravené betony Běhuly!

47:07
    Ofsajd přerušuje útočné snažení domácích. Vhazování ve středním pásmu.

46:09
    Dukla si nyní zahraje ještě minutu a 20 vteřin přesilovou hru.

45:33
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Stanislav Vrhel – 2 min., držení).

Milan Horák

Branky a nahrávky: 14. J. Pohl (Staněk, Pekr), 19. Chlubna (Lichanec, Staněk), 36. Fronk (Poletín, Anděl), 57. D. Čermák (Harkabus)

HC Dukla Jihlava: Lundström (Jan Brož) – Staněk, J. Pohl, Půža, J. Holý, Mareš, D. Kolář, Piegl – Jiránek (A), A. Zeman, Pekr (C) – Harkabus, Čachotský (A), D. Čermák – Anděl, Poletín, Fronk – Lichanec, Davídek, Chlubna.
    Piráti Chomutov: Běhula (Pavlát) – Žovinec, Rýgl, Blaha, Tejnor, Štochl, Lang, R. Havel – Stloukal, Pitule (A), Suchý – Tomica (C), J. Svoboda, Llewellyn – Klíma, Vrhel, Chrpa (A) – Tupý, Hrala, Ma. Svoboda.

Rozhodčí: Skopal, Pilný – Beneš, Štofa