Lyon – Nantes 0:1 (kon.) | Bordeaux – PSG 0:1 (kon.) | Angers – Amiens 1:1 (kon.)
Méty – Toulouse 2:2 (kon.) | Monaco – Brest 4:1 (kon.) | Nice – Lille 1:1 (kon.)
Remeš – Dijon 1:2 (kon.)
Angers SCO
1:1 (0:1)
Amiens SC
Sobota 28.09.2019, 20:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:58:01)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 12:3. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:13.

Je dobojováno! Vypadalo to, že branka Mendozy z úvodu bude rozhodující, ovšem v závěru se parádně prosadil Alioui. I tak si mohli hosté odvézt plný bodový zisk, ovšem to by Otero musel proměnit samostatný únik ve druhé nastavené minutě zápasu. Remíza je zasloužená!

90+6

90+5
    Domácí brankář Butelle se v závěru rozhodně nenudí. Musel vysoko z branky, aby zasáhl před blížícím se útočníkem soupeře.

90+4
    Fulgini si narazil s Ningou a zakočnoval z nějakých sedmnácti metrů. Střela mu ale vůbec nesedla, Gurtner neměl žádné problémy.

90+2
    Obrovská příležitost pro Amiens! Thomas zaváhal při rozehrávce a sám na branku běžel z levé strany Otero. Ten zakončoval pozdě, Butelle stihl vyběhnout a připsal si nesmírně důležitý zákrok!

90+1
    Hlavní sudí Abed přidal pět minut nad rámec druhého poločasu! Ninga v té první hlavičkoval kousek vedle branky.

90
    Nejaktivnějším hráčem druhého poločasu je jednoznačně Thioub. Ten nyní přešel přes dva hráče, ovšem ten třetí už byl nad jeho síly.

89
    Alioui chtěl napodobit to, co se mu povedlo před malou chvílí. V tomto případě však jeho střela nebyla úspěšná, Maročan zamířil vysoko nad!

88
    Střídající Ninga teď hledal Thiouba na přední tyči, ovšem domácí dvacítka byla na té zadní. Roh pro Angers!

87
    Thioub si znovu postrčil balón kolem bránícího hráče, ovšem vzápětí si pomohl evidentním zatažením za dres, útočný faul.

86
    Spousta nepřesností na kopačkách domácích hráčů. Následovat bude odkop od branky, pro balón běží Gurtner.

85
    Na zemi teď během krátké časové chvíli zůstali ležet hned dva domácí fotbalisté. Oba už jsou na nohou a chtějí se zapojit do hry.
    83. Rachid ALIOUI - 1:1

83
    Angers právě vstřelilo branku!
    Tak to byla fotbalová paráda! RACHID ALIOUI převzal balón na polovině hřiště a postupoval s nim dopředu. Jelikož se dostal až na nějakých dvaadvacet metrů od branky, rozhodl se pro střelu. Ta byla výstavní, míč šel od břevna za brankovou čáru! Pravděpodobně tam došlo k jemné teči bránícího Dibassyho. Asistence: Romain Thomas.

82
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Eddy Gnahoré, přichází Bongani Zungu.

81
    Po centru Kangy se k hlavičce dostal Ninga. Spolupráce dvou střídajících hráčů zafungovala na jedničku, jenže zakončení bylo horší.

80
    Pokutového kopu se v tuto chvíli dožadoval Thioub! Hlavní rozhodčí Abed jen kroutí hlavou, hra nadále pokračuje.