Vrchovina – Petřkovice 0:0 (kon.) | D. Benešov – Vel. Meziříčí 0:0 (kon.) | Vyškov – Rosice 2:1 (kon.)
Uh. Brod – Slovácko B 2:1 (kon.)
MFK Vyškov
2:1 (0:1)
FC Slovan Rosice
Sobota 28.09.2019, 15:30 • Stadion za Parkem (Vyškov) • Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího utkání, na viděnou. (17:21:04)

Je konec. Vyškov si připisuje druhou výhru v této sezóně, a to právě nad silnými Rosicemi. Rosicím tak končí série tří výher v řadě a po pěti zápasech prohrávají. Vše změnilo střídání Vyškova. Když na hrací plochu přišel osmnáctiletý mladík Ephraim Tshibwabwa, tak Vyškov během dvou minut dokázal utkání otočit a právě tento hráč byl u dvou branek. Hráčem utkání byl zvolen právě Ephraim Tshibwabwa.

90+4

90+3
    Do vápna ještě přilétl jeden centr z kopačky Adama Fily, to je ale z dnešního zápasu zřejmě vše.

90+2
    Rozhodčí nastavuje závěrečné dvě minuty!

90+1
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Harba, přichází Korovikov.

90
    Jeden z vyškovských hráčů, byl momentálně ošetřován a hra se tak nejspíš o pár minutek zdrží.

89
    Žlutou kartu dostává Zádrapa (FC Slovan Rosice).

88
    Yaroslav Korol jde zřejmě ve stopách Libora Daňka. Hráč zrovna přišel na hřiště a ihned fauloval na žlutou kartu, rozhodčí však ukázal pouze domluvu.

87
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Kirschner, přichází Korol.

86
    No to byla škoda! Adam Fila posunul do běhu Michala Klesu, který následně pálil z velkého úhlu, ovšem k brance chybělo opravdu málo!

85
    Dnešní utkání sleduje 238 diváků.

84
    Utkání se blíží ke svému konci, což může Vyškov dostat pod tlak, neboť Rosice se ještě budou prát o rychlé vyrovnání.

83
    Libor Daněk na hřišti vydržel pouhých deset minut! V 74. minutě přišel, o tři minuty později fauloval a nyní dostává červenou kartu!

82
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Smékal, přichází Křivánek.

80
    Harba je v dnešním utkání poměrně neviditelný, ovšem nyní se dokázal uvolnit a zpoza vápna vystřelit. Ránu mu ale pokryl připravený Zádrapa.

78
    Domácí vhazovali aut v blízkosti brankoviště hostů. K míči se snažil tvrdě probojovat Ephraim Tshibwabwa, obrana situaci však ustála.

77
    Žlutou kartu dostává Daněk (FC Slovan Rosice).

76
    Do konce utkání zbývá necelých čtrnáct minut základní hrací doby, uvidíme zda se Rosicím podaří vyrovnat, nebo si již vedení Vyškov udrží.