SHC Maloměřice – Lovosice 21:33 (kon.) | Dukla – Plzeň 23:27 (kon.) | Královo Pole – Frýdek-M. 25:20 (kon.)
Nové Veselí – Hranice 24:17 (kon.) | Jičín – Kopřivnice 25:29 (kon.) | Zubří – Karviná 24:21 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
24:17 (11:8)
TJ Cement Hranice
Sobota 28.09.2019, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • 4. kolo

Dámy a pánové, z mé strany je to dnes skutečně vše. Doufám, že jste se u textového přenosu dobře bavili. Já vám přeji příjemný konec svátečního víkendu a budu se těšit z veselské házené někdy příště napočtenou! (18:45:34)

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Cement Hranice 24:17 (11:8)
    Nejvíce branek: Bartůněk 4, Sekulić 4, Krčál 3 – Mlotek 6, Menšík 2, Padalík 2. Rozhodčí: Hájek, Nezbeda. Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/1. Vyloučení: 3:4.

Pavel Hladík (Sokol Nové Veselí): Především děkuji Hranicím za pěkný zápas. Byl to zápas dvou připravených soupeřů, Hranice to demonstrovaly v obraně. Ale i my jsme byli připraveni v obraně, dostali jsme jenom 17 gólů, což je super a odrazilo se to i na gólmanovi. Chtěl bych poděkovat týmu, protože měl těžkou sérii a fyzicky neodešel. Samozřejmě jsou dva body o to chutnější během pouťovém víkendu, takže hráče beztak doma čeká dvojitá porce řízků a bramborového salátu (smích).

Miroslav Bartoň (TJ Cement Hranice): Nebudu se tajit tím, že jsme tady chtěli urvat nějaký bod. Připraveni jsme byli po stránce obrany, s tou jsem byl spokojen. V útočné fázi to ale byla tragédie a ještě jsem to neviděl. Samozřejmě výborný výkon domácího gólmana, ale ohromná nekoncentrovanost na naší straně. Na 17 gólů prostě nikdo nevyhraje ani doma, ani venku.

Game over! Na pouťové zábavě, která se chystá hned ve vedlejší sokolovně, bude dneska velký gejzír radosti. Nové Veselí totiž zvládlo přetlačit po kompaktním a týmovém výkonu hranický Cement 24:17! Ve druhé půli kvalita házené trošku utrpěla, ani jeden tým nehrál v maximálním nasazení, přesto se asi musela napěchované hale dnešní podívaná líbit. Jednoznačný faktor na domácí straně byl stoprocentně gólman Michal Studený, který vylapal místy neskutečné. Na druhé straně je ale také potřeba pochválit Josefa Kučerku, který také toho chytil mnoho, navíc se ukázala v určitých fázích jeho zkušenost a parťákům dával cenné rady, i z lavičky.

Během pár minut proběhne tradiční tisková konference, ze které vám přinesu ohlasy, ještě tedy nevypínejte tento onlajn!

Konec zápasu. (24:17)
    60
    Menšík 32 sekund před koncem z výskoku překonal Studeného, ale to už nic nemění. (24:17)
    60
    Jeho sestra zpívá v zábavové kapele, Vojtěch Krčál střílí góly v extralize! Další přesná přihrávka na něj do pivota a je to 24:16! (24:16)

59
    Minuta a půl do konce, Veselí vybojovalo míč po útočném faulu Hranic. Teď už je to jenom o tom, aby se v závěru nestrhla nějaká mela nebo něco podobného. (23:16)

59
    Kocich při bránění zasáhl Piwka do obličeje a dostává dvě minuty. Je ale pravdou, že sudí jsou v závěru totálně nepřesvědčiví v podání svých výroků. (23:16)

58
    Dvě a půl minuty před koncem berou Hraničtí time out. (23:16)
    58
    Kocich výborně vytáhl Krčála na pivotu a domácí si skutečně závěr zápasu užívají. (23:16)

57
    Ptáčník střelou z velké vzdálenosti o zem minul hranickou branku. Hosté ale nezvládají absolutně dostat se do zakončení a opět musí bránit. (22:16)

56
    Ptáčník sice svůj náskok neproměnil, při návratu do obrany ale získal přihrávku na Cába a závěr zápasu je už vyloženě exhibiční. (22:16)
    55
    Piwko zcela demonstroval rozpoložení Hranic. Sedmičku poslal úplně mimo branku, zhruba dva metry nad břevno! (22:16)
    55
    Domácí rozebrali obranu Hranic jako IKEA své skříně a Bartůněk jemným přehozem vybíhajícího Kučerky pravděpodobně rozhoduje o tom, že dva body zůstanou dnes ve Veselí. (22:16)

54
    Kocich to zkusil sám přes Brože, na sílu ho ale pivot Hranic udržel. (21:16)

54
    V čase 53:59 bere trenér Hladík oddechový čas. Alespoń nějaké uvolnění emocí v posledních minutách. (21:16)

53
    Krčál si pomohl v útoku loktem a domácí tím pádem o balon přicházejí. Hranice toho mohly využít, Indrák ale poslal balon vysoko nad branku a troufám si tvrdit, že už po tomto útoku může být ve Veselí hotovo. (21:16)