Sereď – Trenčín 1:1 (kon.) | Senica – Pohronie 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Nitra 5:0 (kon.)
Michalovce – Ružomberok 0:1 (kon.)
FK Senica
1:0 (0:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Sobota 28.09.2019, 19:00Niké liga • 10. kolo

A máme tu konec dnešního klání. Zápas skončil lépe pro domácí FK Senica, když rozhodující gól střelil v 86. minutě Akinyoola. Byl to pro něj teprve první gól v sezóně. Senica se díky této výhře posunla na10.pozici za Sereď. Pohronie naopak zůstává na místě posledním se ziskem 6 bodů. Tento zápas byl spíše pro fanoušky defensivního fotbalu, jelikož žádné přechodné akce jsme vidět nemohli. Zároveň bych se znovu rád omluvil za technické nedostatky, které nás postihly na začátku druhé půle. Nyní to bude ode mě vše a tímto se s vámi loučím a opět u fotbalu na shledanou. (20:54:59)

90+3

90+1
    Hlavní rozhodčí se rozhodl nastavit 3 minuty.

86
    Senica dala gól! Autorem branky je SAMSON AKINYOOLA.

85
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Tenton Yenne, přichází Denis Baumgartner.

81
    Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Michal Klec, přichází Jakub Sedláček.

80
    Do konce zápasu zbývá něco kolem deseti minut a stav je stále nerozhodný 0:0.

76
    Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Patrik Blahút, přichází András Mészáros.

65
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Sofian El Moudane, přichází Samson Akinyoola.

65
    Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Sadam Sulley, přichází Luis Ramirez.

61
    Bohužel jsou technické problémy přetrvávající. Tímto se vám omlouváme.

58
    Naskytly se nám technické potíže. O vývoji zápasu vás budu co nejdříve opět informovat.

54
    Druhý poločas nám zatím akce příliš nenabízí.

46

První poločas nám nepřinesl téměř nic co se zajímavých akcí týče. Oba týmy tuto sezónu nezačaly nejlépe, a tak očekávám do druhé půle větší odhodlání a více akcí. Žádný z hráčů prozatím nijak technicky nevyčnívá. Snad jen Suley měl pár hezkých náběhů za obranu. Těšme se tedy na druhý poločas zápasu mezi FK Senica a FK Pohronie.

45+1

43
    Chybná rozehrávka od Sulleya. Hosté však nic velkého nevymysleli a Sulley si tak může oddechnout.

42
    V tomto zápase byly k vidění pouze tři akce. I proto je zápas ve 42.minutě nerozhodný 0:0.