Bohemians B – Jablonec B 2:3 (kon.) | Dukla B – Liberec B 3:3 (4:5 po pen.) | Brozany – Hr. Králové B 0:4 (kon.)
Zápy – Ústí n/O 4:2 (kon.)
SK Sokol Brozany
0:4 (0:3)
FC Hradec Králové B
Neděle 29.09.2019, 16:00Česká fotbalová liga (B) • 8. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (17:47:11)

Je konec! Rezerva Hradce Králové zvládla dnešní duel na jedničku a poráží Brozany vysoko 4:0! Hosté vlétli do utkání jako velká voda a Bičiště otevřel skóre už po deseti minutách! O dalších deset minut později se prosadil Samko a třetí branku Hradce přidal bleskově Mahr! Ve zbytku poločasu Brozany sice vyrovnaly obraz hry, ale do šancí se nedostaly. Po změně stran už domácí dokázali Hradec zatlačit před jeho branku, ale své šance nevyužili. Čtvrtou branku Hradce navíc přidal z penalty Dominik Bičiště.

90

89
    Brozany se rozhodlo pro rozehrávku zajímavého signálu! Střelu zpoza hranice velkého vápna však Brát vyškrábl na roh!

88
    Domácí se usadili před brankou soupeře a vybojovali ještě jeden přímý kop z vynikající pozice.

87
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Hruštinec, přichází Chukwuma.

86
    Dnešní duel sleduje 259 diváků!

85
    Nemšovský se ihned po svém příchodu na trávník zapojil do napadání rozehrávky soupeře. Brozany míč pouze zakoply.

84
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B: ze hřiště odchází Procházka, přichází Nemšovský.

83
    Brozany se usadily na polovině Hradce Králové, jenže kombinace domácího celku je hodně statická.

82
    Hradec Králové nyní pouze odkopl míč na polovinu soupeře. Nikdo v černém na jeho pobídku nezareagoval.

81
    Na druhé straně si Turek navedl míč na levačku a přízemní střelou prověřil Brátovu pozornost. Hostující brankář míč vyrazil na roh.

80
    Střídající Vítek ihned po svém příchodu na trávník táhl útočnou akci Hradce Králové. Centrem z pravé strany trefil prvního obránce.

79
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B: ze hřiště odchází Samko, přichází Vítek.

78
    Hostující brankář si dal pozor na špatnou rozehrávku Brozan a došel si pro míč na hranici velkého vápna.

76
    Brozany už působí hodně rezignovaně. Domácí celek by se nejraději viděl v šatně po zápase.

74
    Domácí útočník napadal brankáře Hradce Králové, jenže si přivodil nějaké zranění a zůstává ležet na trávníku.