Bohemians B – Jablonec B 2:3 (kon.) | Dukla B – Liberec B 3:3 (4:5 po pen.) | Brozany – Hr. Králové B 0:4 (kon.)
Zápy – Ústí n/O 4:2 (kon.)
SK Zápy
4:2 (2:2)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Neděle 29.09.2019, 16:00 • Teletník Aréna, Zápy • Česká fotbalová liga (B) • 8. kolo

Zápští se v příštím kole představí ve Velvarech, Ústí nad Orlicí přivítá v domácím prostředí béčko Pardubic. (20:17:30)

Zápy otočily vyhecované střetnutí s Jiskrou Ústí nad Orlicí a berou z tohoto duelu tři body. Vítěznou trefu vsítil Matějka do prázdné branky po úniku obránce Haška. Hostům zkomplikovalo cestu za případným srovnáním vyloučení Nágla, který viděl dvě žluté karty během sedmi minut druhého poločasu.

90+3

90+3
    Soukup vyrazil míč nad sebe a nohu Nzembiho.

90+3
    Roh zleva pro Jiskru.

90+2
    Domácí ještě chtěli penaltu po zákroku zezadu na zadní tyči.

90+1
    Langer podrazil Matouška u pravé lajny a standardní situaci rozehraje Hašek.

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Zápy mají závěr zápasu pod kontrolou a vypadá to, že získají tři body na své konto.

89
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Eliáš, přichází Palmeria.

88
    Domácí přerušili první fázi útoku protivníka po levé straně.

87
    Hašek přihrál po pravé straně a balón se dotkl ruky Langera.

87
    Hosté disponují autem z levé strany na polovině soupeře.

85
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází Nzembi.
    85. ELIÁŠ - 4:2

85
    Zápy právě vstřelily branku!
    Matoušek obešel beka na pravé straně a po závaru ve vápně trefil JOSEF ELIÁŠ u tyče poloprázdnou branku.

83
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Matějka, přichází Kubů.

82
    Hostující Souček hodil míčem o zem po odpískání faulu a sudí mu ukázal žlutou kartu.

81
    Falta si poradil s napadajícím Matějkou, ale hosté poté neuspěli po levé straně.

Vít Muzikář

Hledáme zpravodaje pro tým SK Zápy. Více informací zde.

Branky: 33. Pávek (pen.), 45. Duben, 54. Matějka (Hašek), 85. Eliáš – 15. Grepl (Mayer), 23. Špatenka

Karty:   70. Skuhravý (ZAP) – 6. Grepl (UNO), 55. Nágl (UNO), 82. Souček (UNO)   62. Nágl (UNO)

SK Zápy: Soukup – Hašek, Duben, Pávek, Skuhravý, Hron (79. Matoušek), Eliáš (89. Palmeria), M. Jelínek (C), Putz (85. Nzembi), Janko (30. Koutenský), Matějka (83. Kubů).
    Náhradníci: I. Doležal – Koutenský, Kubů, Matoušek, Koumba, Palmeira, Nzembi.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jeřábek – Falta, J. Chleboun, Langer, Souček, Špatenka, Nágl, Grepl (68. Abrahams), Vaňous (C) (68. Habrman), Mayer (79. Pazdera), O. Skalický.
    Náhradníci: Javorski – Pazdera, Habrman, Abrahams, J. Krátký, Mansfield.

Rozhodčí: Šimeček – Nedvěd, Kyncl