Uničov – Frýdek-Místek 3:0 (kon.) | Blansko – Hlučín 5:1 (kon.) | Ostrava B – Olomouc B 1:2 (kon.)
Zlín B – Kroměříž 1:2 (kon.)
FK Blansko
5:1 (1:1)
FC Hlučín
Neděle 29.09.2019, 10:15 • Blansko, Údolní • Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

Já se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek neděle. (12:11:01)

Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:16.

Rozhodčí Silný ukončil trápení Hlučína. Blansko sice dostalo branku, prohrávalo, ale nakonec vítězí rozdílem čtyř branek. Po první půli byl stav, který by asi Hlučín bral, ale to se ve druhé polovině změnilo. V 60. minutě dostal do vedení domácí Matěj Schwendt. O dvanáct minut bylo v Blansku ještě víc veselo. Díky slepeným brankám Matěje Schwendta a Martina Sedla byl tak stav již 4:1! Na konečných 5:1 dorážel do prázdné brány Adrián Kopičár. Blansko tak roli favorita potvrdilo a svou neporaženost na domácím trávníku prodlužuje!

90

88
    Dolba utíkal po pravé straně. Centr mu zblokoval Sedlo. Po vhození autu si ale hosté pomohli nedovoleně a darovali tak Blansku míč.

87
    Faul Ilka na Vengřinka mu nedovolil pokračovat ve hře.

86
    A hned dvě velké šance mělo Blansko ihned po střele Přerovského! První hlavičku neumístil do brány Sedlo, ani Schwendt míč neposlal za záda Kopičára! Teď byl pro Hlučín gólman oporou!

85
    Šmerda byl faulován na polovině Hlučína. Míč si postavil Přerovský, pokusil se o přímou střelu, která orazítkovala spojnici! Krásná střela ale nekončí v brance!

84
    Kolenko si opět nedokázal podržet míč v rukavicích, ten přešel za čáru a Blansko bude kopat roh.

83
    Chybu udělal Ilko, ale Hlučín chybu nepotrestal.

82
    Střídání v týmu Hlučína: Odešel Opatřil, nahradil ho Dolba.

81
    Nepřesná přihrávka Schwendta šla pouze do autu.

80
    Střídání v týmu Blanska: Odešel Kopičár, přišel Šmerda.

79
    Blansko pokračuje v tlaku. Teď se o individuální průnik pokusil Traore, který byl nedovoleně bráněn. Blansko bude zahrávat standartku.

78
    Blansko právě vstřelilo branku!
    Z další branky se můžou domácí příznivci radovat! Střelu Přerovského sice gólman zvládl ještě vyrazit, ale pouze do míst, kde se nacházel ADRIÁN KOPIČÁR, který míč pouze uklidil do prázdné brány.

76
    Střídání v týmu Blanska: Odešel Žák, přišel Tulaydan.

76
    Žlutou kartu vidí Přerovský. (FK Blansko)

74
    Kopičárova střela byla zblokovaná a míč odskákal až za autovou čáru.

74
    Přihrávku vzduchem si před Traorem našel Wolf, který poslal míč hlavou do náruče Kolenka.

Matěj Šoba

Branky: 45. Žák, 60. Schwendt, 69. Schwendt, 71. Sedlo, 78. Kopičár – 24. Hudeczek

Karty:   24. Huška (BLA), 36. Buchta (BLA), 76. Přerovský (BLA) – 29. Hudeczek (HLU), 54. Heiník (HLU)

FK Blansko: Doležal – Huška (C), Ilko, Urbančok (46. Traore), Sedlo, Šulek (46. Přerovský), Štrbák, Buchta, Kopičár (80. Šmerda), Žák, Štrombach (46. Schwendt)
    Náhradníci: Záleský – Traore, Tulaydan, Šmerda, Fabuš, Schwendt, Přerovský

FC Hlučín: Kolenko – Heiník, Rubý, Krejčí (67. Dostál), Opatřil (82. Dolba), Pyclík (73. Jančík), Dostál, Hudeczek, Štefek (C), Vengřinek, Wolf
    Náhradníci: Kodeš – Dolba, Žižka, Dostál, Gros, Jančík

Rozhodčí: Silný Zdeněk – Richtár Jaromír, Rosický Jakub