Pittsburgh – Buffalo 2:3 (1:2 po s.n.) | Dallas – Colorado 4:3 (po s.n.) | NY Islanders – NY Rangers 4:2 (kon.)
Tampa – Florida 0:1 (0:1 po s.n.) | Toronto – Detroit 5:0 (kon.) | Montreal – Ottawa 4:3 (po pr.)
Calgary – Edmonton 3:2 (kon.) | Anaheim – Arizona 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:4 (kon.)
Eisbären – Chicago 1:3 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 4:5 (po pr.) | Columbus – St. Louis 0:0 (zruš.)
po s.n. (0:1)
Tampa Bay Lightning
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Florida Panthers
Neděle 29.09.2019, 01:00 • Amalie Arena, Tampa • Příprava NHL

Utkání mezi Tampou a Floridou je u konce. Hosté dokázali vyhrát 1:0 po samostatných nájezdech, když jedinou branku v gólově velmi chudém zápase vstřelil Vincent Trocheck. Úvodní třetina patřila hostům, druhá třetina Tampě a třetí třetina byla vyrovnaná. I z tohoto hlediska je tak konečná remíza zasloužená.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost a na počtenou! (03:47:50)

Buly: 26-15.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
    Autorem vítězné branky je VINCENT TROCHECK.

3. série
    0:1
    Obránce Sergačjov nedokázal vyzrát na brankáře Bobrovského. Máme tady konec.

2. série
    0:1
    Borgström mezeru mezi betony domácího brankáře nenašel.

2. série
    0:1
    Cirelli nedotáhl svou bekhendovou kličku do gólového konce.

1. série
    0:1
    Trocheckův nájezd propadl Vasilevskému výstrojí až do brány. Florida vede!

1. série
    0:0
    Shattenkirk Bobrovského prudkou střelou nepřekonal.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:36
    Trocheck drží kotouč u mantinelu. Čeká na své spoluhráče, až se mu nabídnou.

63:55
    Nahození zpoza modré čáry Vasilevskij dobře viděl.

63:01

62:56
    Malgin měl na holi obrovskou šanci. Vasilevskij se však parádním způsobem stačil přesunout k tyči a lapačkou puk zasáhl.

62:31
    Florida už znovu operuje v útočném pásmu a snaží se cokoliv vymyslet.

61:47
    Jeden z domácích hráčů se dostal do úniku, ovšem forehandovou kličku nedotáhl do vítězného konce.