HC UP Olomouc – UK Kings Prague 2:1 (kon.) | Black Dogs Budweis – VUT Cavaliers Brno 6:1 (kon.)
HC Univerzita Palackého v Olomouci
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
UK Kings Prague
Pondělí 30.09.2019, 17:00 • Zimní stadion HC Uničov • Univerzitní liga ledního hokeje • 2. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, loučím se s vámi a přeji pěkný zbytek pondělního večera. (19:06:23)

Po 60 minutách hry je konečný stav utkání 2:1. Ve třetím dějství jsme žádný gól neviděli, ačkoli šance byly na obou stranách. Skvělou práci v brankovišti odvedl domácí gólman Ondřej Horváth, který vystavil stopku pražským útočníkům. Domácí měli sice k dispozici dlouhou 5minutovou přesilovku, nicméně nepodařilo se jim ji využít. To je však zase až tak trápit nemusí, protože si po dnešním zápase i tak připíší 3 body.

59:48
    Teď nebo nikdy. Hockey Prague má 12 vteřin před koncem přesilovou hru. Hosté si berou oddechový čas.

59:20
    Cach se z bezprostřední blízkosti Novákovy brány neprosadil, protože neměl dostatečnou stabilitu. Hosté už jsou kompletní.

58:10
    A ještě jim zbývá 30 vteřin přesilovky 5 na 3.

58:00
    Domácí jsou v plném počtu.

57:21
    Horváth si připisuje důležitý zákrok, který přišel bezprostředně po buly před jeho bránou.

57:04
    Domácí si vyzkouší přesilovou hru 4 na 3.

56:58
    A bude se opět vylučovat, Horváth ujíždí na trestnou lavici.

56:46
    Vaňo nedokázal projít před Dubna.

55:54
    Rozhodčí posílají na trestnou lavici domácího kapitána Dominika Hajšmana (USO) za podrážení.

55:54
    A hosté opět mohou jít dopředu ve 4, tentokrát byli ale zastaveni faulem, a tak se bude hrát 4 na 4.

55:10
    Pražanům se podařilo vybojovat puk a šli do protiútoku, který však ztroskotal na zdi jménem Ondřej Horváth.

53:36
    Domácí si zahrají dlouhou 5minutovou přesilovku. Karocha rozhodčí posílají do šaten.

53:36
    Pěcha nasměroval kotouč na svého spoluhráče, pak byl ovšem nevybíravě sražen k ledu a v předklonu odjíždí na střídačku.

53:07
    Horváth raději přikryl kotouč před přijíždějícím Rubešem.

52:51
    Petr Lainka je na ledě.

52:41
    Opět ten Hyršl! Tentokrát se pražský útočník prosmýkl kolem dvou obránců HC UP, jeho střela ale mířila příliš vysoko.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 20. Mareček (Kopáč, Janečko), 24. Mareček (Blahunek, Janečko) – 40. Piovarči (Rubeš)

HC Univerzita Palackého v Olomouci: Horváth (Molnár) – Dubovčí, Smolka, Lainka, Janků, Síkora, Svozílek, Kropáč – Janošek, Janečko, Vaňo, Rimmel, Cach, Skopal, Pažourek, Blahunek, Pěcha, Výkruta, Müller, Hajšman, Mareček
    UK Kings Prague: Novák (Hamalčík) – Bořík, Karoch, Klinger, Duben, Glitta – Havelka, Steklík, Rubeš, Hakl, Čmejla, Hyršl, Piovarči, Halberštát, Kaleta

Rozhodčí: Markovský – Novotný, Šimčík