Č. Budějovice – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.) | Plzeň – PZ Kladno 9:0 (kon.) | HK MD Šumperk – Vsetín 1:2 (kon.)
Jihlava – Technika Brno 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Slavia 9:3 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 2:3 (kon.)
Chomutov – K. Vary 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 2:3 (po pr.) | Olomouc – Poruba 1:7 (kon.)
Tábor – Liberec 0:6 (kon.)
HC Škoda Plzeň
9:0 (3:0, 3:0, 3:0)
PZ Kladno
Čtvrtek 03.10.2019, 17:00 • LOGSPEED CZ Aréna • Extraliga dorostu • Skupina Západ

To je ode mě pro dnešek všechno, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního dne se s vámi loučím a u dalších zápasu z LOGSPEED CZ Arény se opět budu těšit, na shledanou. (19:00:01)

Je dobojováno, Plzeň poráží svého soka rozdílem ne jedné, alel minimálně dvou tří. V každé třetině vstřelila Škodovka tři branky, v té poslední se prosadili během jedné minutu Hauser se Šilerem. V poslední minutě uzavřel skóre tečí Matěj Houdek. Plzeň si tak do tabulky připisuje povinné tři body.

59:44
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Škodovka dnes naplnila kvótu tří branek na třetinu. Jakub Šiler vystřelil z pravého kruhu a jeho ránu před brankou tečoval MATĚJ HOUDEK, který dal zřejmě výsledku definitivní podobu. Asistence: Jakub Šiler, Aleš Matoušek.

59:08
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Rubáček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

58:40

58:14
    Petr Hauser zahrál v ofsajdovém postavení, čároví rozhodčí to vyhodnotili jako ofsajd úmyslný, vhazovat se bude před Lokajíčkem.

57:52
    Rána Holého pořádně zadunila o zadní mantinel. Plzeň nadále drží puk a snaží se vstřelit devátou branku.

57:00
    Jakubu Šilerovi rána na modré čáře vůbec nesedla, po ní se hosté osvobodili.

56:40
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Cihelka – 2 min., podrážení).

56:22
    Milan Steinbrücker mohl přidat k asistencím i branku, ale z předbrankového prostoru trefil jen lapačku gólmana.

55:10
    Dominik Soukup parádním švihem vystřelil z mezikruží, proti jeho ráně vytáhl Hykel ještě hezčí zákrok lapačkou.

54:53
    Slabou střelu Páníka od modré čáry bez jakýkoliv komplikací kryje Hykel.

53:30
    Marek Soukup nabral velkou rychlost ve středním pásmu, domácí hráč si nabruslil do střelecké pozice, ale proti němu skvěle vyjel z brány Hykel a plzeňskému hráči zmenšil střelecký úhel.

52:44
    Po přihrávce Šilera pálil opět Matěj Korčák, ale ani tentokrát se nedokázal prosadit.

52:05
    Matěj Korčák z levého kruhu trefil jen připravenou lapačku Hykela.

51:16
    Hauser se následně proměnil do role nahrávače, ale ani Dominik Soukup po jeho pasu branku netrefil.

50:47
    Petr Hauser měl na hokejce hattrick, ale smůla že plzeňský útočník netrefil bránu.

50:00
    Před námi je závěrečných deset minut dnešního utkání. Plzeň se nadále pokouší přidat další branky.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 6. Špaček (Korčák, Šiler), 13. M. Soukup (Steinbrücker, Hauser), 16. Korčák (Šiler), 31. Hauser (Steinbrücker, Jánský), 31. Šiler (Korčák, Holý), 38. D. Soukup (Špaček, Hodinář), 42. Hauser (D. Soukup, Hodinář), 42. Šiler (Hodinář, Páník), 60. Houdek (Šiler, Matoušek)

HC Škoda Plzeň: Lokajíček (Bočan) – Schindler, Houdek, Lučan, Hodinář, Špaček (A), Páník (C), Jánský – Steinbrücker, Šiler, Hauser, D. Soukup (A), Korčák, M. Soukup, Matoušek, Václavík, Holý
    PZ Kladno: Hykel (Liemann) – Melichna, Rubáček (C), Deniger, Horn – Zukriegel (A), Pospíšil, Cihelna, Hanousek (A), Jechumtál, Hrkal, Trojna, Redlich, Šilhavý, Kulich, Mikeska, Vosyka

Rozhodčí: Václav Kosnar – Tomáš Pešek, Lukáš Matys