Č. Budějovice – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.) | Plzeň – PZ Kladno 9:0 (kon.) | HK MD Šumperk – Vsetín 1:2 (kon.)
Jihlava – Technika Brno 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Slavia 9:3 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 2:3 (kon.)
Chomutov – K. Vary 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 2:3 (po pr.) | Olomouc – Poruba 1:7 (kon.)
Tábor – Liberec 0:6 (kon.)
HK Mladí Draci Šumperk
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 03.10.2019, 17:15Extraliga dorostu • Skupina Východ

Dnešní utkání je u konce. Ve třetí třetině branka nepadla a jako konečný tedy zůstává stav ze druhé třetiny – 1:2 z pohledu domácích Draků. Valaši získávají tři body do tabulky, kde se tak dorovnávají svému dnešnímu soupeři.
    Ode mě je to pro dnešek vše, ze Šumperka Vám přeji krásný zbytek čtvrtečního večera. (19:19:57)

59:50
    Fibigrova tvrdá rána proletěla těsně nad horní tyčkou.

59:44
    Ryšavý je opět na střídačce.

59:44
    Oddechový čas pro hosty.

59:44
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Hrnčíř – 2 min., sekání).

59:14
    Vsetínská střela z vrcholu levého kruhu končí u Ryšavého, který ji vytěsnil mimo hrací plochu. Vhazovat se bude po jeho pravici.

58:47
    Ryšavý se vrací do branky a vyloučení Kučery Drakům značně komplikuje snahu vyrovnat, na což mají něco málo přes minutu.

58:47
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Kučera – 2 min., hákování).

58:34
    Další vyhození hostujícího celku už bylo prudké, ale prázdnou branku Šumperka netrefilo. Kotouč se zastavil až o zadní mantinel a je pískáno zakázané uvolnění.

58:12
    Turek posílá puk podél mantinelu až za šumperskou branku a Valaši střídají.

57:24
    Kareš svou ránu od modré schoval za clonící hráče. Nešpůrek měl sníženou viditelnost, ale i tak má puk v náruči.

57:15
    Ryšavý zůstává po zakázaném uvolnění Vsetína a oddechovém času na střídačce.

57:15
    Oddechový čas pro domácí.

56:30
    Do konce základní hrací doby zbývá tři a půl minuty a domácí Draci se drží před Nešpůrkem. Zatím si však nevytvořili dostatečný tlak.

55:12
    Fibigr si najel do hodně ostrého úhlu, z kterého nabízel kotouč Karešovi. Tomu však přihrávka, ideálně na střelu z první, nesedla a kotouč pouze projel pod jeho hokejkou. Valaši dostávají hru do středního pásma.

54:07
    Vsetínští se stále drží v útočné třetině. Kunstova střela od modré minula levou tyčku Ryšavého brány a končí za ní. Draci se tak okamžitě chytli příležitosti a vydali se na druhou stranu. Jejich ofenzivu zastavuje až postavení mimo hru.

53:06

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 6. Janech – 26. Bednařík (Adámek, Dořičák), 38. Turek (Hrnčíř, Doříčák)

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Šedivý) – Seidenglanz, Minařík, Slabý, Kareš, Zavoral, Netolický, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Trögner, Janech, Haas, Šucha.
    VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek (Janura) – Šedlbauer, Velikovský, Kočí, Mikula, Dořičák, Krajčík, Kunst – Bednařík, Rybár, Kopřiva, Babeliak, Juráň, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek.

Rozhodčí: Grygera – Novotný, Pippal