Mladá Boleslav – Litvínov 5:1 (kon.) | K. Vary – Sparta 2:5 (kon.) | Zlín – Pardubice 4:3 (kon.)
Olomouc – Plzeň 0:4 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 2:3 (kon.)
HC Olomouc
0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
HC Škoda Plzeň
Pátek 04.10.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 7. kolo

57:56
    Roman Vráblík (PLZ) při kličce podrazil Irgla a putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

52:48
    Olomouc si zahraje přesilovku. Dvě minuty za sekání si odpyká Petr Kodýtek (PLZ).

47:35
    Plzeň si zahraje další přesilovku. Matěj Kořenek (OLO) si odpyká dvě minuty za vysokou hůl.

46:01
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Rostislav Olesz – 2 min., nedovolené bránění).

27:05
    Kohouty čeká další přesilovka. Dvě minuty za podrážení si odpyká Bohumil Jank (PLZ).

23:14
    Olomouc si zahraje přesilovku! Dvě minuty za hákování si odpyká Martin Heřman (PLZ).

17:58
    Vilém Burian (OLO) vyhodil puk přes mantinel a rozhodčí po krátké debatě usoudili, že to bylo bez doteku plexiskla. Tři vteřiny tak bude Plzeň hrát přesilovku 5 na 3.

16:01
    Je to ale právě Rostislav Olesz (OLO), kdo putuje na trestnou lavici na devě minuty za podrážení.

06:19
    Přesilovku si vyzkouší také domácí! Peter Čerešňák (PLZ) si odpyká dvě minuty za pozdní dohrání. Uvidíme, jak se se svou početní výhodou poperou kohouti.

05:27
    Martin Vyrůbalík (OLO) se provinil sekáním a uvidíme tedy první početní výhodu v tomto zápase.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 6. Pour (Gulaš, Mertl), 20. Čerešňák (L. Kaňák, Indrák), 28. Gulaš (Moravčík, Čerešňák), 47. Pour (Gulaš, Rob)

HC Olomouc: Lukáš (Konrád) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Valenta, Švrček, Dujsík – Ostřížek, Klimek, Kořenek – Strapáč, Kolouch, Irgl – Burian, Nahodil, Olesz – V. Tomeček, Skladaný, Hecl.
    HC Škoda Plzeň: Frodl (Kolář) – Moravčík, L. Kaňák, Jank, Vráblík, Houdek, Čerešňák – Heřman, Mertl (A), Gulaš (C) – Pour, V. Němec, Indrák – Straka (A), Kodýtek, Eberle – Rob, R. Vlach, Kolda – Kantner.

Rozhodčí: Hradil, Stano – Bryška, Rožánek