Mladá Boleslav – Litvínov 5:1 (kon.) | K. Vary – Sparta 2:5 (kon.) | Zlín – Pardubice 4:3 (kon.)
Olomouc – Plzeň 0:4 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 2:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:1 (0:0, 5:0, 0:1)
HC VERVA Litvínov
Pátek 04.10.2019, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 7. kolo

54:41
    Bude se znovu vylučovat. Dvouminutový trest dostal za nedovolené bránění Oscar Flynn (MBL).
    53:10 Jakub PETRUŽÁLEK - 5:1

53:10
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí brankář se z čistého konta radovat nebude. VERVA se prosadila z protiútoku, když se z prostoru poblíž levého kruhu napřáhl a úspěšně zakončil JAKUB PETRUŽÁLEK. Asistence: František Gerhát.

50:05
    Dnešní utkání sleduje 3 345 diváků.

49:29
    Karel Kubát (LIT) podrazil Jana Stránského, následuje dvouminutový trest.

41:32
    Domácí byli potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě. Menší trest odpykává Pavol Skalický (MBL).

40:23
    Hosté do třetí třetiny změnili brankáře. Jaroslava Januse nahradil David Honzík.

37:26
    Za nedovolené bránění byl na dvě minuty vyloučen Lukáš Kašpar (LIT).
    37:08 Marek HRBAS - 5:0

36:54
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Stadionem zní "pátá právě teď odbila" poté, co si najel k litvínovskému gólmanovi MAREK HRBAS a bez problémů zakončil. Asistence: Radim Zohorna, Pavol Skalický.
    34:45 Pavol SKALICKÝ - 4:0

34:45
    Povedená souhra Bruslařského klubu. K pravé tyči dostal dobře mířenou přihrávku PAVOL SKALICKÝ, který nedal Jaroslavu Janusovi šanci. Asistence: Radim Zohorna.
    34:06 Oscar FLYNN - 3:0

34:06
    Z modré čáry vystřelil David Bernad a puk se ještě v krátkém časovém sledu tečoval OSCAR FLYNN, následně se ještě, pro domácí příznivě, odrazil od tyče za Janusova záda. To bylo pro brankáře téměř nechytatelné. Asistence: David Bernad, Ondřej Najman.

31:30
    Je tu první přesilová hra pro Mladou Boleslav. Menší trest za držení si na trestné lavici odpykává Lukáš Válek (LIT).
    28:25 Jan STRÁNSKÝ - 2:0

28:25
    Radim Zohorna si najel co nejvíc to šlo k Jaroslavu Janusovi, puk podstrčil pod něj. Gólman stihl ještě kotouč zalehnout, jenže ten se i přesto došoural za brankovou čáru poté, co jej tam nasměroval JAN STRÁNSKÝ. Asistence: Radim Zohorna.
    22:54 Pavel KOUSAL - 1:0

22:54
    Čtvrtá formace Bruslařského klubu se raduje z úvodní branky. Po Flynnově střele sklepl puk do odkryté brány PAVEL KOUSAL. Asistence: Oscar Flynn, Ondřej Najman.

16:19
    Další trest pro Bruslaře. Za podrážení odjel na trestnou lavici Lukáš Žejdl (MBL). Odsedět by si zde měl dvě minuty.

12:10
    Oscar Flynn byl znovu velice blízko gólu, jenže šikovný útočník se ani tentokrát neprosadil. Z blízkosti trefil jen připraveného Jaroslava Januse.

07:59
    První vyloučení tohoto zápasu. Za podrážení byl na dvě minuty vyloučen Adam Zbořil (MBL).

05:51
    To vypadalo nadějně. Už se zdálo, že Oscar Flynn prolomí svou střeleckou smůlu, jenže svůj únik zakončil smolně, když puk trefil pravou tyč Janusovy branky.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 23. P. Kousal (Flynn, Najman), 29. J. Stránský (R. Zohorna), 35. Flynn (Bernad, Najman), 35. Skalický (R. Zohorna), 37. Hrbas (R. Zohorna, Skalický) – 54. Petružálek (Gerhát)

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Krošelj) – Ševc, Hrbas, Dlapa, Pláněk (A), Bernad, Fillman, Kurka – Pabiška, Žejdl, Šťastný – Klepiš (A), Zbořil, Vondrka (C) – Skalický, R. Zohorna, J. Stránský – Flynn, Najman, P. Kousal.
    HC VERVA Litvínov: Janus (41. Honzík) – Kubát, Jánošík, Ščotka, J. Říha, Šesták, Štich, L. Doudera – F. Lukeš (A), V. Hübl, Jarůšek (A) – Kašpar, M. Hanzl, Myšák – Petružálek, Gerhát, Válek (C) – Trávníček, Helt, Jurčík.

Rozhodčí: Hodek, Sýkora – Ondráček, Špůr

Diváci: 3 345