FK Železiarne Podbrezová
1:0 (0:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Pátek 04.10.2019, 17:00MONACObet liga • 12. kolo

Zápas sa skončil tesným víťazstvom Podbrezovej 1:0. Tri body zabezpečil svojmu tímu legionár Trapanovski, ktorý skóroval v 70. minúte. Domáci boli celý druhý polčas lepším a aktívnejším tímom, dá sa povedať, že ich výhra je zaslúžená. (18:52:21)

90+3

90+3
    Baez bol faulovaný, no hostia z toho nič nevyťažili, domáci sa dostali do rýchlej kontry, ktorá sa však skončila postavením mimo hry.

90+2
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Pribula, prichádza Vondryska.

90+1
    Žltú kartu dostáva Baez (FC ŠTK Šamorín).

90
    Nechýbalo veľa a hosťujúci kapitán Čunta mohol vyrovnať! Fantastický zákrok však predviedol Macej, ktorý chytil Čuntovu hlavičku zblízka a zabránil gólu!

90
    Otrísal odvrátil center na bližšiu žrď a Šamorín má k dispozícii rohový kop.

89
    Dobré otočenie hry na Mezovského, ktorý sa ale nedostal cez svojho strážcu.

87
    Leginus si faul nevypýtal, jednalo sa len o pošmyknutie. Podbrezová mohla ísť do protiútoku, no zastavil ju ofsajd.

86
    Trapanovskimu zápas chutí, poradil si s protihráčom a prihral Pribulovi, ktorý sa nikam neponáhľa a rozťahuje hru.

85
    Leginus neprestrčil na Méryho, Podbrezová v snahe vyviezť loptu o ňu prišla.

85
    Ďatko poslal center do rukavíc Slančíka, ktorý rýchlo rozohral.

84
    Hrá sa na polovici Šamorína, domáci získali po svojej útočnej aktivite rohový kop.

83
    Podbrezová zvláda zápas takticky, zatiaľ nedovoľuje Šamorínčanom akýkoľvek záverečný nápor.