Kladno – Wizards Praha 7:4 (kon.) | Interobal Plzeň B – Jablonec n/N 1:8 (kon.) | Pampuch Liberec – Dalmach Turnov 6:3 (kon.)
FK Kladno
7:4 (1:3)
Wizards DDM Praha 10
Pátek 04.10.2019, 20:00 • MSH Kladno • 2. Futsal liga západ • 2. kolo

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (23:08:11)

Dnešní zápas je u konce. Domácí dokázali otočit vývoj po nepříznivém prvním poločase. Z 1:3 vedli pět minut před koncem už 5:3. Hosté sice ještě snížili na rozdíl jedné branky, ale na více se už nezmohli. Favorit se tedy dnes překvapivě natrápil, ovšem důležité tři body nakonec uhájil.

39:40
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Teď už není o vítězi pochyb, PAVEL CAIZL se prosazuje střelou přes celé hřiště do prázdné branky. Bez asistence.

39:38
    A je zřejmě definitivně rozhodnuto. Po přihrávce od Caizla dokázala skórovat do odkryté branky PAVEL STEJSKAL. Asistence: Pavel Caizl

38:51
    Petr Šnídl se teď drží za kotník a leží na palubovce, snad to nebude nic vážného.

38:39
    Šnídl přes celé hřiště opět míjí hostující branku.

38:23
    Hostům se krátí čas, pěknou kombinací se snaží něco vymyslet.

37:57
    Vyrovnání viselo na vlásku, jenomže Vácha místo zakončení přihrával Nedvědovi a to byla osudová chyba!

37:40
    Tým Wizards Praha právě vstřelil branku!
    Hosté se dočkali a ještě dramatizují toto utkání. Po nádherné kombinaci na jeden dotek dopravuje míč do prázdné branky PETR POHORSKÝ. Asistence: Dominik Nedvěd

37:23
    Kladenští futsalisté teď pečlivě brání a čekají na svou šanci.

36:36
    Hosté se nevzdávají, ale defenzíva kladenského celku je naprosto kompaktní.

36:10
    Blažek se opět zjevil sám před Kučerou, ale ani v tomto případě míč netrefil!

35:15
    Wizards hodně riskuje, alespoň na vyrovnání mu už však příliš času nezbývá.

34:53
    K němu se tentokráte postavil PETR ŠNÍDL a střelou k levé tyči ho nekompromisně proměňuje!

34:53
    Nedovoleného zákroku se dopustil Vácha, je tu další desetimetrový kop pro Kladno!

34:02
    Pražané hrají v pěti v poli, na brankáře Kučeru nevyzrál Václav Bellada.

33:51
    Oddechový čas pro hosty.

32:59
    Domácí mohli zvýšit své vedení, jenomže Šafář po rychlém přečíslení jen trefil stojícího protihráče před sebou!

Viktor Sandev

Branky: 12. Jaráb (Stejskal), 25. Vašák (Šnídl), 27. Kaválek, 30. Stejskal (Šafář), 35. Šnídl (10 m kop), 40. Stejskal (Caizl), 40. Caizl – 7. Blažek, 11. Urych (Pohorský), 14. Tomek (Blažek), 38. Pohorský (Nedvěd)

Karty:   24. Vašak (KLA), 29. Kaválek (KLA) – 27. Tomek (WIP)

FK Kladno: Kučera – Stejskal "C",, Šnídl, Jaráb, Verner, Vašák, Kaválek, Šafář, Caizl, Čurda
    Trenér: Jiří Veselý

Wizards DDM Praha 10: J. Bellada (Koudelka) – Tomek "C", Blažek, Urych, Vácha, V. Bellada, Pohorský, Nedvěd
    Trenér: Václav Bellada

Rozhodčí: Chládek – Cichra, delegát: Henych