Lille – Nîmes 2:2 (kon.) | Rennes – Remeš 0:1 (kon.) | Saint-Étienne – Lyon 1:0 (kon.)
Lille OSC
2:2 (1:1)
Nîmes Olympique
Neděle 06.10.2019, 15:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 9. kolo

Zápas ukončen! Lille sice drží svou domácí neporazitelnost, ale připisují si první ztrátu bodů v domácím prostředí. Nimes naopak nebylo daleko od svého prvního vítězství na hřišti soupeře. Nicméně ve druhém poločase už nebyli hosté tak aktivní jako v poločase prvním. Lille mělo systematický tlak, který vrcholil v nastaveném čase. Nakonec si oba celky rozdělí po bodu a nutno říci, že i zaslouženě. (16:58:15)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 7:5. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 18:10.

90+4

90+4
    Roh ubráněn a nyní má možnost hostující brankář dostat míč daleko od své branky, což výkopem činí.

90+4
    A další roh pro Lille, které v nastaveném čase mačká soupeře, který nedokázal dostat míč ani na půlku.

90+3
    ...centr byl na přední tyči odvrácen.

90+2
    Na hráčích Lille jde vidět, že se nechtějí smířit s remízovým stavem. Nyní si vybojovali další roh...

90+1
    Rohový kop Lille a byla z toho menší šance...jeden z hráčů se dostal k hlavičce, ale nedokázal lépe umístit míč.

90
    I druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Florian Miguel byl faulován a přeje si, aby soupeř dostal žlutou kartu. Dokonce rozhodčímu napočítal, kolikátý zákrok to byl na jeho osobu.

87
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Theo Valls, přichází Sidy Sarr.

87
    V závěrečných minutách jsou u míče domácí, kteří se snaží o obrat a opětovně se dostat do vedení.

85
    Centr, který mířil do chumlu hráčů byl odražen mimo pokutové území.

84
    Ostřejší faul hostů a bude následovat standardní situace domácího celku.

83
    Lamine Fomba se neohroženě vydal za míčem, nicméně domácí gólman byl u míče o něco dříve.

82
    Máme tedy opět vyrovnaný stav. Dokáže ještě některý z týmů zvrátit vedení zpět na svou stranu?
    80. Victor OSIMHEN - 2:2

80
    Lille právě vstřelilo branku!
    Lille však zahrávalo vzápětí další rohový kop. Po něm si vytvořili velký tlak. Dias byl úspěšný proti střele Soumaora, ale proti střele (dorážce) VICTORA OSIMHENA už neměl šanci zasáhnout.
    79. Perfektní zákrok hostujícího brankáře.