Petřkovice – Blansko 1:0 (kon.) | Slovácko B – Uničov 2:2 (kon.) | Rosice – Ostrava B 1:0 (kon.)
Uh. Brod – Znojmo 3:3 (kon.) | Frýdek-Místek – Vrchovina 2:0 (kon.) | Hlučín – Vyškov 1:3 (kon.)
ČSK Uherský Brod
3:3 (1:0)
1. SC Znojmo FK
Sobota 05.10.2019, 15:00 • Orelský st. • Moravskoslezská fotbalová liga • 10. kolo

Já vám děkuji za pozornost a přeji pěkný zbytek soboty. (16:56:13)

Je konec! V nepříznivém počasí se Znojmu podařilo dorovnat utkání! Po prvním poločase vedl domácí celek 1:0, když již ve druhé minutě se prosadil Josefík! Do druhé půle lépe vstoupil opět celek Uherského Brodu a zvýšil již na 2:0! V 67. minutě přidal branku Marek Mančík a stav tak byl již 3:0! Znojmu se ale podařilo vrátit do zápasu a brankami Avdiće, vlastní brankou Sedláčka a v závěru Demjanovoustřelou tak hosté berou alespoň bod!

90

90
    Střídání v týmu Znojma: odešel Demjan, přišel Kolařík.
    90. DEMJAN - 3:3

90
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    A je srovnáno! V poslední minutě základní hrací doby střílí branku RÓBERT DEMJAN! Ve zmatku před brankou Dostála dotrkl míč za jeho záda! 3:3!

89
    Centr St Hillaireho se nesl na hlásícího se Cheredeu, který netrefil ideálně míč. Avšak bude následovat roh! Na něj si naběhl i golman Jícha!

88
    Střídání na straně Uherského Brodu: odešel Mančík, přišel Franc.

88
    Ztrátu Znojma nedokázali domácí potrestat.

87
    Mančíkovu střelu vyrazil Jícha.

86
    Yanatův faul nabídl domácím standartní situaci.

85
    Vracet se teď hosté museli ve 3 lidech, aby zneškodnili akci Uherského Brodu!

84
    Domácí jsou zatlačeni na vlastní polovině. Znojmo se snaží přidat další branku.

82
    Znojmo domácí celek tlačí! Míč proskákal okolo brankové čáry!

81
    Dostál byl u míče později jak Demjan, ale dorážka Pohanky do prázdné brány se mu ve zbrklosti nepovedla!

80
    Jaroňkova střela neměla razanci a Jícha míč pouze sebral ze země.

78
    Přihrávka Pospíšila přeskočila nohu bránícího hráče, ale také nohu domácího útočníka. Nic z toho tak nebylo a míč proskákal až na druhou stranu hřiště.
    77. SEDLÁČEK - 3:2

77
    Kathon St Hillaire prošel po pravé straně až na kraj hřiště, odtud dal prudkou střelu před bránu, kterou si nešťastně do brány sťukl DAVID SEDLÁČEK – 3:2!

Matěj Šoba

Branky: 2. Josefík, 51. Pospíšil, 67. Mančík – 72. Avdić (pen.), 77. Sedláček (vla.), 90. Demjan

Karty:   26. Mareš (UBR), 53. Mančík (UBR), 70. Sedláček (UBR) – 61. Avdić (ZNO)

ČSK Uherský Brod: Dostál – Pospíšil, Malenovský (24. Sedláček), Chwaszcz, David, Mareš (53. Jaroněk), Mančík (88. Franc), Sklenář, Josefík, Vrága (C), Nevařil
    Náhradníci: Horáček – Kociňák, Jaroněk, Mléčka, Franc, Sedláček

1. SC Znojmo FK: Jícha – Yanata, Cheredea, Avdić (C), Moravec, St Hillaire, Malár, Garčic, Demjan (90. Kolařík), De Carvalho Serra, Pacula (55. Pohanka)
    Náhradníci: Koukal – Pohanka, Kolařík, Martinek, Kaššai

Rozhodčí: Vojáček Milan – Černoevič Alexandr, Křepský Michal