Třemošná – Plzeň 2:6 (kon.) | Zlín – HK MD Šumperk 5:4 (po pr.) | Technika Brno – Slavia 0:4 (kon.)
Havlíčkův Brod – Tábor 3:1 (kon.) | Jihlava – Pardubice 2:9 (kon.) | Hvězda Praha – Kladno 3:6 (kon.)
HC Litvínov – Chomutov 3:0 (kon.) | Třinec – Přerov 3:2 (kon.) | K. Vary – Kobra 7:1 (kon.)
Poruba – Vsetín 3:2 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 0:4 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 3:2 (po pr.) | PZ Kladno – Sparta 0:10 (kon.)
AZ Havířov
3:2 (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)
HC Kometa Brno
Sobota 05.10.2019, 17:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Víceméně vyrovnané utkání na svou stranu strhli havířovští v prodloužení a tak si z něj odnášejí dva body. Na Kometu zbyl jeden.
    Ode mnen je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších přenosů. (19:08:42)

62:38
    Havířov právě vstřelil branku!
    Havířov měl poskytnutou výhodu, ale vylučovat se nakonec nebude. KEVIN HORVÁTH se rozjel s pukem do útoku, jeho první střelu z poza obránce Bizoň ještě vyrazil, ale pak se puk k domácímu útočníkovi odrazil zpět a on jej dorážkou poslal do sítě. Asistence Petr Kubíček a Ondřej Becher.

62:19
    Šalé jel sám na Zlatnického, ale ten se mezi betony překonat nenechal.

61:35
    Fajmon se dostal k puku na pravém kruhu a trefil horní tyč!

60:44
    Hosté jsou na kotouči.

60:23
    Hosté šli 3 na 2, ale dopustili se ofsajdu.

60:01

Ve třetí třetině se podařilo Kometě srovnat na 2:2 a tak se bude prodlužovat. Hrát se bude 3 na 3, maximálně 5 minut.

60:00

59:18
    Brněnská střela z dobré pozice těsně míjí havířovskou branku.

58:19
    Urbančík se zjevil sám před brněnskou brankou, ale střelou z otočky trefil jen beton.

57:22
    Havířovští jsou nastěhováni v útočném pásmu, ale do šance se neprocpali.

56:27
    Zmarzlákova střela od modré po nechtěné teči jednoho z brněnských hráčů těsně minula horní tyč Bizoňovy branky.

56:10
    Ofsajd Komety.

55:38
    Prčíkovu střelu s přeheldem Zlatnický vyráží.

54:02
    Obrovská šance domácích. Moškoř zadovkou vracel puk před odkrytou branku, ale tam jej jeho spoluhráč nedokázal doklepnout. Následná bomba Kremnického těsně minula hostující branku.

53:18
    Havířovští šli 2 na 1, ale poslední brněnský bek zamezil jejich přihrávce.

52:14

Tomáš Vlček

Branky a nahrávky: 13. Makovec (Belan), 19. Becher (Moškoř, Pavlačka), 63. Horváth (Kubíček P., Becher) – 2. Brabenec, 46. Pigl (Brabenec, Fajmon)

AZ Havířov: Zlatnický (Nowak) – Wlodara, Bílek, Kremnický, P. Kubíček, R. Kubíček, Puzoň, Zmarzlák – Belan, Pavlačka, Kubík, Moškoř, Makovec, Kolat, Becher, Urbančík, Csabi, Horváth, P. Kusak.
    HC Kometa Brno: Bizoň (Schnattinger) – Řehák, Fajmon, Běhůnek, Ulbricht, Zavřel, Němec, Prčík – Brabenec, Vyroubal, Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Pigl, Harmin, Boltvan

Rozhodčí: Čahoj – Klimek, Hladík