Kladno – Liberec | 5:3 (kon.) |
Ústí n/L – Sokolov | 4:2 (kon.) | | | Litoměřice – Třebíč | 4:0 (kon.) | | | Kadaň – Prostějov | 2:3 (kon.) |
Benátky n/J – Havířov | 4:1 (kon.) | | | Slavia – Frýdek-M. | 2:1 (kon.) | | | Motor ČB – Poruba 2011 | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Přerov – Chomutov | 2:1 (kon.) | | | Jihlava – Vsetín | 2:4 (kon.) |
NY Islanders – Washington | 1:2 (kon.) | | | New Jersey – Winnipeg | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Columbus – Toronto | 1:4 (kon.) |
San Jose – Vegas | 1:5 (kon.) |
Třemošná – Plzeň | 2:6 (kon.) | | | Zlín – HK MD Šumperk | 5:4 (po pr.) | | | Technika Brno – Slavia | 0:4 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Tábor | 3:1 (kon.) | | | Jihlava – Pardubice | 2:9 (kon.) | | | Hvězda Praha – Kladno | 3:6 (kon.) |
HC Litvínov – Chomutov | 3:0 (kon.) | | | Třinec – Přerov | 3:2 (kon.) | | | K. Vary – Kobra | 7:1 (kon.) |
Poruba – Vsetín | 3:2 (kon.) | | | Liberec – Mountfield HK | 1:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 2:1 (kon.) |
Olomouc – Vítkovice | 0:4 (kon.) | | | Havířov – Kometa Brno | 3:2 (po pr.) | | | PZ Kladno – Sparta | 0:10 (kon.) |
Vladivostok – Kunlun | 2:1 (kon.) | | | Novosibirsk – Nižněkamsk | 4:2 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Dynamo Moskva | 1:4 (kon.) |
Magnitogorsk – N.Novgorod | 2:3 (3:4 po s.n.) | | | CSKA Moskva – Riga | 6:1 (kon.) | | | Petrohrad – Čeljabinsk | 1:2 (kon.) |
Viťaz – Spartak Moskva | 1:2 (0:2 po s.n.) |
Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N | 4:3 (3:2 po s.n.) | | | Nová Paka – Mostečtí Lvi | 1:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Opava | 3:2 (kon.) |
Mor. Budějovice – Nový Jičín | 3:6 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Žďár n/S | 8:2 (kon.) | | | Šumperk – SHK Hodonín | 6:5 (po pr.) |
Bílina – Trutnov | 6:7 (kon.) | | | Klatovy – Příbram | 3:6 (kon.) | | | Vrchlabí – Řisuty | 3:1 (kon.) |
Kobra – David Servis | 7:0 (kon.) | | | China Golden Dragon – Písek | 2:5 (kon.) | | | Tábor – Kolín | 2:3 (kon.) |
Česko – Norsko | 8:0 (kon.) |
Klášterec nO – HC Lovosice | 7:9 (kon.) |
po s.n. (0:2)
HC Viťaz Moskevská oblast
1:2
(0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Spartak Moskva
Tomáš Němčík
Branky a nahrávky:
59. Voronkov (Švec-Rogovoj) – 23. Leščenko (Cyplakov, Šaškov), rozh. náj. Daugavinš
Rozhodčí: Kulakov, Naumov – Nikolajev, Sivov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Alexandr Ševčenko (VTZ)
0:1 Kaspars Daugavinš (SPM)
2. série:
0:1 Jevgenij Arťuchin (VTZ)
0:1 Robin Hanzl (SPM)
3. série:
0:1 Pavel Černov (VTZ)
0:1 Ilja Zubov (SPM)
4. série:
0:1 Ivan Laričev (VTZ)
0:2 Jakov Rylov (SPM)
HC Viťaz Moskevská oblast:
Samonov (49. I. Ježov) – Jevsejenkov, Jeřábek, Golovkov, V. Lajunen, Katičev, Voronkov, Pylenkov – Vyglazov, Švec-Rogovoj, Makejev – Jormakka, M. Aaltonen, Grebenščikov – Mons, Arťuchin, P. Černov – A. Ševčenko, Petrakov, Laričev – Koltygin.
Náhradníci:
Trenér:
Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Gončarov, D. Višněvskij, Rylov, Hersley, Grišin, Kulik, Trišin – Daugavinš, Karsums, Zubov – Chochlačov, R. Hanzl, Fjodorov – Stoljarov, Kokarev, Juňkov – Cyplakov, Šablovskij, Leščenko – Šaškov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Gončarov, D. Višněvskij, Rylov, Hersley, Grišin, Kulik, Trišin – Daugavinš, Karsums, Zubov – Chochlačov, R. Hanzl, Fjodorov – Stoljarov, Kokarev, Juňkov – Cyplakov, Šablovskij, Leščenko – Šaškov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kulakov, Naumov – Nikolajev, Sivov
Diváci:
Jakub Jeřábek (VTZ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:24
Robin Hanzl (SPM) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:49
Július Hudáček (SPM) 37 střel, 1 gól
Střely na branku 37:31
Autorem vítězné trefy je KASPARS DAUGAVINŠ.