Královské Vinohrady – Hattrick Brno 7:4 (kon.) | Black Angels – Vítkovice 6:5 (kon.) | Česká Lípa – Ostrava 12:7 (kon.)

59:37
    Matiášek svou branku uhájil i proti dorážce Sladkého, domácí jsou opravdu blízko vítězství.

59:07
    Zblokovaná rozehra hostů, míček skončil mimo hrací plochu.

58:16
    Bogdanski zůstal na střídačce, Vítkovice zahajují power-play.

58:16
    Vítkovice si berou oddechový čas.

57:06
    Hraje se za brankou Vítkovic, tohle domácím maximálně vyhovuje.

56:20
    Výpad hostů po pravém křídle pokryl sedící Matiášek, míček schoval pod sebou.

55:44
    Vítkovický tým je v plném počtu.

55:35
    Královi se při pokusu o střelu svezl míček z hole a skončil u hostujících hráčů.

54:20
    Bogdanski skryl letící míček ve svých dlaních a alespoň na chvíli svůj tým uklidnil.

53:44
    Bočkovi při kličce odskočil míček od hokejky, byl v tom všem ale i faul a tak se vylučuje na straně Vítkovic. Dvě minuty za blokování soupeřovy hole dostal Rostislav Gattnar.

53:07
    Střelu volného Kuczery Matiášek pokryl a ihned rozehrál na nabíhající hráče.

52:19
    V plném počtu jsou už i hráči Vítkovic.

51:59
    Prudká střela z dálky, šla ale až moc vysoko. Přesto ji Bogdanski pro jistotu kryl.

50:53
    Domácí jsou v plném počtu a začíná tak jejich lehce zkrácená přesilovka.

50:19
    Je po přesilovce, neboť dvě minuty za sekání dostal i hostující Josef Rýpar.

48:53
    Další vyloučení na straně domácích, dvě minuty za sekání dostal Jaroslav Král.

47:40
    Domácí florbalisté hrají velice obětavě, chtějí tento zápas dotáhnout do zdárného konce.

46:56
    Matiášek nyní vyrazil nepříjemnou střelu z dálky, domácí florbalisté jdou zase do útoku.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 9. Hromada (Hněvkovský), 10. Boček (Ludvík), 15. Renčín (Boček), 20. Hněvkovský (TS), 29. Hněvkovský (Hromada), 46. Renčín (Ludvík) – 7. Bräuer (Kuczera), 14. Jan Šebesta (Bräuer), 34. Sladký (Nehera), 38. Sladký (Hájek), 43. Hájek (Besta)

Black Angels: Matiášek (Netopilík) – Vaculík, Straka, Ludvík, Bauman, Neklan – Hušek, Novotný, Kopecký – Král, Jaroš, Hromada – Hanák, Boček, Hněvkovský – Renčín.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Bogdanski (Gurkovský) – Hrubý, Jan Šebesta, Sidunov, Nehera, Rýpar, Jurdzin, Kuczera – Firda, Sladký, Gattnar – Hájek, Hatala, Bräuer – Delong, Besta.

Rozhodčí: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč