HC Karviná – Orlová 8:1 (kon.) | Č. Lípa – Slavoj Liberec 4:6 (kon.) | SK Černošice – Ml. Boleslav B 3:1 (kon.)
Králův Dvůr – Poděbrady 4:5 (po pr.) | Božetice – Milevsko 6:8 (kon.) | Veselí nLuž. – HC Vajgar 4:3 (kon.)
Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.)
Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Strakonice 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.)
Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Frýdek-M. "B" – HC Wolves Český Těšín 4:7 (kon.)
Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Strakonice 6:3 (kon.)
Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.)
Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Strakonice 6:3 (kon.)
Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.)
Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Strakonice 6:3 (kon.)
Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.)
Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Strakonice 6:3 (kon.)
Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.)
Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Strakonice – Strakonice 6:3 (kon.)
Strakonice – Hluboká n.V. 6:3 (kon.) | Kroměříž – Blansko 6:4 (kon.) | Rosice – Uničov 5:4 (po pr.)
Boskovice – Březina 8:3 (kon.) | Uh.Brod – Velká Bíteš B 5:2 (kon.) | Mělník – Čáslav 1:2 (kon.)
HC Varnsdorf – Lomnice n/P 5:4 (kon.) | Studénka – Rožnov A 8:4 (kon.) | V.Popovice – Vlašim 7:1 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Kutná Hora 8:2 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Kutná Hora 8:2 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Kutná Hora 8:2 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Kutná Hora 8:2 (kon.) | Radomyšl – Pelhřimov 4:6 (kon.)
po prodl.
HC Štika Rosice
5:4 (3:2, 1:0, 0:2 - 0:0)
HC Orli Uničov
Sobota 05.10.2019, 17:00Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj • 3. kolo
Partner:
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00. (12:17:33)
    Branky a nahrávky:


    HC Štika Rosice:
    HC Orli Uničov: