Příbram B – Rakovník 4:0 (kon.) | Karlovy Vary – Admira Praha 4:3 (kon.) | Táborsko – Písek 4:0 (kon.)
Štěchovice – Sparta B 0:3 (kon.) | Hostouň – Vltavín 0:2 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
4:3 (2:2)
FK Admira Praha
Neděle 06.10.2019, 10:30 • Drahovice umělá tráva • Česká fotbalová liga (A) • 9. kolo

Je konec! Karlovy Vary nakonec dokázaly zvítězit v nesmírně těžkém utkání a poráží Admiru Praha 4:3! Admira sice vstoupila do utkání lépe Zahálka poslal hostující mužstvo do vedení! O dvě minuty později však srovnal Kalina! Admira si vzala vedení zpátky ve 25. minutě brankou Horáka. Jenže chvíli před přestávkou vrátil Karlovým Varům naději Maňák! Po změně stran se Admira znovu dostala do vedení, jenže Karlovy Vary opět našly rychlou odpověď. V závěru pak po rohovém kopu rozhodl Procházka! (12:21:05)

90

89
    Domácí mužstvo v závěrečných minutách hraje s míčem na kopačkách a kontroluje vývoj dnešního souboje.

87
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovy Vary se nakonec dočkaly a otáčí vývoj dnešního souboje na svou stranu! Domácí Slavia totiž zahrávala rohový kop, po kterém se prudkou hlavičkoval prosadil JIŘÍ PROCHÁZKA!

85
    Domácí mužstvo se dokonce dostalo do zakončení, ale rána zpoza velkého vápna prolétla kolem zadní tyče.

83
    Karlovy Vary se v závěru utkání tlačí do útoku. Domácí celek dnes cítí šanci na zisk cenných bodů.

81
    Herc si došel pro přihrávku až na polovinu hřiště, jenže se s míčem nedokázal včas otočit.

79
    Brankář Admiry poslal další vysoký náko na polovinu soupeře, jenže nikdo v černobílém míč se k míči nedostal.

77
    Do odraženého míče se v pokutovém území opřel Kalina, ale jeho pokus skončil na hrudi obránce.

75
    Také hostující brankář Šrámek se musel zapojit do rozehrávky. Na jeho pobídku však nedosáhl nikdo v černobílém.

73
    Karlovy Vary si v tísni pomohly malou domů. Domácí brankář následně nakopl míč na polovinu Admiry, kde jej získali hosté.

71
    Admira se drala do obrovské šance, jenže akci pražského celku zastavuje zdvižený praporek. Ofsajd!

69
    Karlovy Vary dokázaly i potřetí v dnešním utkání vyrovnat! Autorem další branky je RADEK STOCKNER!

69
    Další útočná akce Admiry vypadala velmi slibně, jenže finální přihrávka byla příliš prudká a propadla do autu.

66
    Hosté zkoušeli přejít do rychlého protiútoku do otevřené obrany domácích, ale zbrzdili se nepřesnou přihrávkou na levé křídlo.

63
    Karlovy Vary se po obdržení třetí branky ženou do útoku, ale obrana Admiry teď brání v kompaktním bloku.

60
    Admira právě vstřelila branku!
    Hosté si potřetí v utkání berou na svou stranu vedení! Autorem branky je ŠTĚPÁN ZAHÁLKA, který se znovu trefil z penalty!

59
    Z přímého kopu však Admira domácí svatyni neohrozila. Obrana Karlových Varů byla připravená.

57
    Admira kombinovala na pravé stran pokutového území. Nakonec se hosté dostali ven a vybojovali přímý kop.

Tomáš Kubečka

Branky: 16. Kalina, 43. Maňák, 69. Doplníme později, 87. Procházka – 14. Zahálka (pen.), 25. Horák, 60. Zahálka (pen.)

Karty:   11. Hudec (KVA), 12. Maňák (KVA)

Slavia Karlovy Vary: Chára – Pěkný (C), Vokáč, Procházka, Nezbeda, Maňák, Kuffour, Diarra, Skala, Kalina, Hudec
    Náhradníci: Bláha, Frána, Lattisch, Holík, Shorný, Fencl, Stockner

FK Admira Praha: Šrámek – Martinic (C), Herc, Fric, Mošna, Vosický, Kurek, Douděra, Eliáš, Zahálka, Horák
    Náhradníci: Hudec, Čácha, Majer, Pavlata, Čížek, Radimský, Jungr

Rozhodčí: Radina – Nejedlo, Vnuk