Chlumec n/C – Brozany 5:1 (kon.) | Hr. Králové B – Zbuzany 3:3 (3:4 po pen.) | Liberec B – Živanice 1:4 (kon.)
Teplice B – Dukla B 1:5 (kon.)
FK Chlumec nad Cidlinou
5:1 (2:0)
SK Sokol Brozany
Neděle 06.10.2019, 10:15Česká fotbalová liga (B) • 9. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (12:11:27)

Je konec! Chlumec nad Cidlinou nakonec potvrdil roli favorita a poráží Brozany vysoko 5:1! Po velkém tlaku otevřel skóre ve 25. minutě Tomáš Bastin. O čtyři minuty později se navíc prosadil Jakub Jarkovský! Po změně stran navíc navýšil domácí vedení Čáp, kterého bleskově napodobil svou druhou trefou v utkání Bastin! Patnáct minut před koncem navíc dovršil debakl Brozan Radek Korba! Za hosty korigoval v poslední minutě z penalty Hovsepjan!

90
    90. HOVSEPJAN - 5:1

90
    Brozany právě vstřelily branku!
    Je sníženo! K penaltě se postavip DAVIT HOVSEPJAN a prudkou střelou překonal brankáře!

90
    Brozany nakonec dostanou šanci ke korigování skóre! Pokutový kop!

88
    Lipš zabránil šesté brance ve své síti neskutečným zákrokem, když doslova uhodl stranu, kam poletí přízemní střela ze skvělé pozice!

87
    Dnešní utkání sleduje 268 diváků!

86
    Žlutou kartu dostává Luzin (Sokol Brozany).

85
    Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Labík, přichází Žahourek.

84
    Cibulka neunesl emoce a dostává žlutou kartu.

82
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Mešič, přichází Walter.

80
    Domácí stopeři kombinují na vlastní polovině a už se nikam neženou. Brozany by se nejraději viděly v šatně po utkání.

78
    Domácí celek nadále pokračuje ve fantastické hře a nepouští Brozany do útoku. Hosté za poslední dva duely obdrželi už devět branek.
    75. KORBA - 5:0

75
    Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku!
    Chlumec se páté branky nakonec dočkal! Autorem branky je RADEK KORBA!

70
    Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Alinović, přichází Turek.

68
    A mohla přijít také pátá branka, jenže hostující brankář na poslední chvíli vytěsnil ránu na roh!
    65. BASTIN - 4:0

Tomáš Kubečka

Branky: 25. Bastin, 29. Jarkovský (pen.), 62. Čáp, 65. Bastin, 75. Korba – 90. Hovsepjan (pen.)

Karty:   84. Cibulka (BRO), 86. Luzin (BRO)

FK Chlumec nad Cidlinou: Petr – Špidlen, Havel, Jarkovský (C), Trávníček, Koubek, Labík (85. Žahourek), Veselka, Čáp, Kopáč, Bastin
    Náhradníci: Dunda, Kučera, Korba, Labík, Žahourek, Novotný

SK Sokol Brozany: Lipš – Luzin, Obrtlík, Aljinović, Bories, Hruštinec, Hovsepjan, Cibulka (C), Jakš, Bubeníček, Mešič (82. Walter)
    Náhradníci: Pavlíček, Výborný, Chukwuma, Turek, Hloušek, Walter, Němec

Rozhodčí: Szikszay – Grimm, Košan