Fenerbahce – Antalyaspor 0:1 (kon.) | Yeni Malatyaspor – Denizlispor 5:1 (kon.)
Fenerbahce Istanbul
0:1 (0:1)
Antalyaspor
Pátek 04.10.2019, 19:30Turecká Superliga • 7. kolo

Je za námi konec skvělého zápasu sedmého kola turecké Superligy. Fenerbahce doma hrálo s Antalyasporem a mělo být favoritem, ten je však v 6. minutě zaskočil skvěle provedeným protiútokem a dostal se do vedení 0:1. To hostům už stačilo, jelikož domácí zahazovali své velké šance a vstřelit branku dnes nedokázali. Antalyaspor tak bere velmi překvapivé tři body, naopak pro Fenerbahce se jedná nepříjemnou ztrátu. Zápas jedinou brankou rozhodl Akyol. Fenerbahce dnes přestřílelo hosty v poměru 24:7 a poměr držení míče vyzněl pro domácí v poměru 75:25. (21:29:07)

90+5

90+5
    Rohový kop odvrácen.

90+5
    Střela šla jen do dobře postavené zdi. Následuje rohový kop.

90+3
    Fenerbahce čeká rozehrávka přímého kopu z vynikající pozice!

90+1
    Nastaveno máme pět minut. Fenerbahce tak má ještě chvilku na to zvrátit zápas na svou stranu.

90
    Rohový kop pro domácí. Jedna z posledních příležitostí.

85
    Rohový kop obrana odvrací, dál ale tlačí domácí.

84
    Skvělou průnikovou přihrávku domácích odvrací obránce na rohový kop.

83
    Pro Fenerbahce je tento zápas psychicky velmi složitý, na hřišti jsou jasně lepším týmem a nedávají velké příležitosti... především prohrávají několik minut před koncem stále 0:1.

82
    Žlutou kartu dostává Ruud Boffin (Antalyaspor).

81
    Žlutou kartu dostává Hakan Özmert (Antalyaspor).

80
    Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází Mathias Jörgensen, přichází Mevlüt Erdinç.

80
    Útočný faul Antalyasporu. Fenerbahce rozehrává a rychle se dostává do zakončení díky Gustavovi! Jeho tvrdou střelu ale lapl Boffin.

78
    Max Kruse se nyní pokusil o střelu z dobré pozice, ta však jde daleko mimo tyče.

76
    Domácí kombinují nyní kolem vápna hostů, ale dovnitř žádná cesta nevede.

Aleš Zeman

Branky: 6. Akyol (Gelson)

Karty:   51. M. Jörgensen (FEN) – 38. Özmert (ANT), 81. Özmert (ANT), 82. Boffin (ANT)

Držení míče: 75 % : 25 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 13:1. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:17.
    Fenerbahce Istanbul: Bayındır – Belözoğlu (61. Türüç), Tolga Ciğerci (46. Zajc), Dirár, Isla – Jailson, M. Jörgensen (80. Erdinç) – M. Kruse, Gustavo, Muriqi – Tufan.
    Náhradníci: Tekin – Arslan, Aziz, Çiftpinar, Erdinç, Kadioglu, Potuk, Rami, Zajc, Türüç.

Antalyaspor: Boffin – Čelůstka, Ângelo, B. Öztürk (80. E. Albayrak), Sangaré – Akyol, Chico, Özmert, Amilton (70. Sinik) – Chahechouhe, Gelson (46. Mukairu).
    Náhradníci: Kaplan – E. Albayrak, Alpsoy, Çamdal, Fredy, Kurtulus, Mukairu, S. Özkan, Sinik.

Rozhodčí: Uğurlu – Ersoy, Ok