Frölunda – Cardiff 9:2 (kon.) | Djurgården – Mannheim 6:3 (kon.) | Skellefteå – Kärpät 2:0 (kon.)
Tychy – Vienna Capitals 4:2 (kon.) | Hämeenlinna – Rungsted Seier Capital 2:0 (kon.) | Frisk Asker – Tappara 1:3 (kon.)
Mnichov – Färjestad 2:1 (kon.) | Augsburg – Liberec 2:3 (0:2 po s.n.) | Moser Medical Graz 99ers – Mountfield HK 1:2 (kon.)
Bern – Grenoble 4:1 (kon.) | Banská Bystrica – Ambri-Piotta 0:4 (kon.) | Belfast Giants – Luleå 3:6 (kon.)
Skellefteå AIK
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Kärpät Oulu
Úterý 08.10.2019, 18:00 • Skellefteå Kraft Arena • Hokejová Liga mistrů • Skupina E

To je pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a u dalších přenosů na shledanou. (20:16:45)

Pohled do statistik po 3. třetině

Střely na branku: 19 – 29
    Vyloučení: 2 – 2
    Vhazování: 26 – 23
    Zblokované střely: 5 – 8

Čas na ledě: Niclas Burström 18:26 – Shaun Heshka 23:37

To je konec dnešního zápasu. Toto střetnutí vyhrává domácí tým, hlavní zásluhu na tom má domácí brankář Gustaf Lindvall, který předvedl neuvěřitelný výkon. Úvodní branku utkání obstaral ve 12. minutě Pettersson, na další gól jsme museli čekat až do poslední vteřiny, kdy se střelou do prázdné branky prosadil Tom Pyatt. Skelleftea tak vyhrává další zápas v CHL a posouvá se na první místo.

59:59 PYATT - 2:0

59:59
    Skellefteå právě vstřelila branku!

0,2 vteřiny před koncem se prosazuje střelou do prázdné branky TOM PYATT. Bez asistence.

59:56
    Puk těsně minul prázdnou bránu! Do konce zbývají 4 sekundy, uvidíme jestli se na něco Karpat ještě zmůže.

59:00
    Minuta do konce základní hrací doby, Karpatu se nedrží udržet v útočném pásmu.

58:50
    Granberg vyhodil kotouč mimo hřiště, bylo to ale s tečí, vylučovat se tedy nebude. Hosté si navíc berou oddechový čas, vhazovat se bude před Lindvallem.

58:20
    Hosté hrají v šesti!

58:01
    Skelleftea drží Karpat v obranném pásmu, finskému týmu zbývají necelé dvě minuty na vyrovnání.

56:49
    Výborný zápas Lindvalla! Karvinen nahrál na pravý kruh úplně volnému Lammikovi, jeho střelu ale opět zlikvidoval domácí brankář.

56:00
    Karpat má poslední minuty na to, aby vyrovnal.

54:13
    Střela Jokinena konči znovu na betonech výborně chytajícího Lindvalla.

53:27
    O střelu se pokoušel i český obránce ve službách Karpatu Jakub Krejčík, ani jeho pokus se neujal, puk tak má Skelleftea.

52:08
    Nebezpečnou střelu si nyní připsal Sailio, jeho projektil ale skončil těsně vedle pravé tyčky.