Německo – Argentina 2:2 (kon.)
Německo
2:2 (2:0)
Argentina
Středa 09.10.2019, 20:45 • Signal Iduna Park, Dortmund • Mezinárodní přípravné zápasy

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek večera či dobrou noc. (22:38:37)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 16:12.
    Je konec. Německo neudrželo vedení 2:0 a nakonec doma s Argentinou remizovalo.

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nabídlo dva rozdílné poločasy. Domácí vedli po prvním poločase 2:0 a byli lepším týmem, ale ve druhém dějství Německo přestalo hrát a Argentina nakonec zaslouženě vyrovnala na konečných 2:2.

90+3

90+3
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází De Paul, přichází Rodríguez.

90+2
    Ani jeden celek nechce udělat chybu a nic víc se už nejspíše nestane.

90+1
    Rozhodčí přidal dvě minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Hosté jsou znovu u míče a snaží se něco vymyslet.
    86. Lucas OCAMPOS - 2:2

86
    Argentina právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! A nutno dodat, že zcela zaslouženě, protože Argentina byla v posledních minutách lepším týmem. Domácí tak dlouho kombinovali na své polovině, až o míč přišli. Alario ho zatáhl do vápna, poté se ho zmocnil LUCAS OCAMPOS a s přispěním teče domácího hráče ho dostal za ter Stegena.

85
    Žlutou kartu dostává Ocampos (Argentina).

84
    Další snažení Argentiny ukončil útočný faul a domácí s rozehrávkou nepospíchají, což je zcela logické.

82
    Po rohovém kopu byl ve vápně domácích obrovský závar, ale nakonec to domácí zvládli a ubránili se. Pokusů o zakončení tam ovšem bylo několik.

81
    Rohový kop pro Argentinu.

81
    Alario se dostal do vápna, cpal míč před branku, ale tam u něj byl jako první německý obránce, který ho hned uklidil do zámezí.

80
    Je před námi posledních zhruba deset minutek a vzhledem k tomu, že je to stále pouze o gól, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

78
    Tagliafico fauloval na polovině soupeře a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu. Rozhodčí ho hodně důrazně napomenul, že takhle tedy ne.

76
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Pereyra, přichází Saravia.

74
    Jenže její rozehrávka se domácím vůbec nepovedla a nic z toho nebylo. Už hrají hosté, kterým se velice rychle krátí čas.

73
    Amiri byl faulován na rohu velkého vápna soupeře a bude z toho hodně zajímavá standardní situace.

71
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Gnabry, přichází Serdar.

70
    Nyní se do zakončení dostal Peredes, ale s tímto pokusem si ter Stegen dokázal poradit a stav utkání se nemění. Je před námi posledních zhruba dvacet minutek.

68
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Brandt, přichází Amiri.
    66. Lucas ALARIO - 2:1

66
    Jenže hosté dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Acuña se prezentoval parádním centrem a LUCAS ALARIO hlavou uklidil míč za ter Stegena, 2:1!

65
    Domácí se už nikam příliš netlačí, hlavně brání a čekají na chybu soupeře, což je za současného stavu zcela pochopitelné.

64
    Martínez se po centru dostal do zakončení, ale to nezvládl a míč skončil nad brankou ter Stegena, který bude tedy rozehrávat.

62
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Dybala, přichází Alario.

60
    Je před námi posledních zhruba třicet minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme a zda dokážou hosté duel ještě zdramatizovat.

58
    Z dálky to vyzkoušel Brandt, ale s tímto propagačním pokusem neměl Marchesín žádné problémy.

56
    Po bleskové akci se sám před brankářem ocitl Can, ale byl už hodně blízko a nedokázal procpat míč za Marchesína!

55
    Ale ani ze svého třetího rohu hosté nic nevymysleli a dopředu už pospíchají hráči německého týmu, který stále vede o dvě branky.

54
    Je tu další rohový kop pro hosty.

53
    Argentina je ve druhém poločase aktivnější a stále se tlačí dopředu, ale do zakončení se hráči dostávají pouze sporadicky.

51
    Míč poslal do vápna Paredes, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.

50

48
    Po rohovém kopu zakončoval Waldschmidt, ale třetí branku svého celku přidat nedokázal a od své branky bude rozehrávat Marchesín.

47
    Rohový kop pro domácí Německo.

46
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Rojo, přichází Acuña.
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Correa, přichází Ocampos.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:48 hodin.
    Německo - Argentina 2:0 po prvním poločase.

První poločas je za námi. Sledujeme zajímavé utkání, které nabídlo dost střeleckých pokusů a zajímavých akcí. Lépe to zatím zvládají domácí fotbalisté, kteří po brankách Gnabryho a Havertze vedou nad Argentinou 2:0. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a máme se tak na co těšit.

45+1

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43
    Ale ani ze svého třetího rohu domácí nic nevytěžili a vypadá to, že na další branku si budeme muset počkat do druhého dějství.

42
    Po zisku míče a rychlé akci budou Němci zahrávat rohový kop.

42
    Pereyra se na polovině Nemců dostal k míči, ale okamžitě byl zdvojen a poslán k zemi. Domácí dnes zatím skvěle napadají.

41
    Nyní je o něco aktivnější Argentina, která se více tlačí dopředu, ale v zakončení se jí dnes zatím vůbec nedaří.

39
    Na stadionu panuje skvělá atmosféra, a to i přesto, že hustě prší. Diváci si ale zápas užívají a nyní tribunou obíhá mexická vlna.

38
    Ale ani z rohového kopu nic nebylo a na konci prvního poločasu Argentina stále prohrává o dvě branky.

37

36
    Po centru do vápna se k míči prodral Dybala, ale měl to hodně složité a míč poslal vysoko nad branku ter Stegena!
    34. De Paul orazítkoval tyč

34
    Na druhé straně to vzal na sebe De Paul a po jeho nádherné dalekonosné střele skončil míč na pravé tyči!

32
    Po faulu zahrávali domácí standardní situaci. K míči se postavil Halstenberg a kulatý nesmysl orazítkoval břevno!

31
    Je to sice přípravný duel, ale hráči se vůbec nešetří. Žlutou kartu nyní uviděl De Paul, je to už třetí žlutá karta v tomto utkání. A to je za námi jen třicet minutek.

30
    Hosté se snaží, ale dnes se jim příliš nedaří a směrem dopředu zatím nevymysleli vůbec, ale vůbec nic.
    Momentky z dnešního utkání, které zatím mnohem lépe zvládají hráči německého celku.

28
    Po další povedené akce směřoval míč na zadní tyč, tam si naběhl Brandt, ale chyběl mu krok, aby zvýšil na 3:0.

26
    Otamendi fauloval a také vyfasoval žlutou kartu.

24
    Stále hrají domácí, ale drží míč daleko od branky, kterou střeží Marchesín.

23
    Domácí jsou nyní hodně při chuti a stále se tlačí dopředu. Hráči Argentiny vůbec neví, co mají hrát.
    21. Kai HAVERTZ - 2:0

21
    Německo právě vstřelilo branku!
    A je to 2:0 pro Německo! Gnabry poslal skvělý míč do vápna, tam si naběhl KAI HAVERTZ, který ho usměrnil za bezmocného brankáře. Povedená akce domácích mladíků.

19
    Ale ani z jednoho rohu nic nebylo, takže tentokrát se stav utkání nemění. Německo i nadále vede o jednu branku.

18
    A ještě jeden roh pro domácí celek.

18
    Rohový kop pro Německo.
    16. Serge GNABRY - 1:0

16
    A máme tu úvodní branku, kterou dává v posledních týdnech neskutečně hrající SERGE GNABRY! Klostermann vyhrál na kraji souboj, poslal míč do vápna, tam se k němu s velkou dávkou štěstí dostal hráč Bayernu, který ho propasíroval za brankáře, 1:0.

16
    Kimmich znovu fauloval a hlavní rozhodčí mu už domlouval, aby trochu ubral, navíc když má žlutou kartu.

15
    Hostující De Paul se stále drží za rameno, už byl i ošetřován, tak uvidíme, zda bude moci v zápase pokračovat.

14
    Domácí získali míč a hnali se dopředu, ale jejich snažení ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.

12
    Kimmich zcela zbytečně zajel do protihráče a zcela zaslouženě vyfasoval žlutou kartu.

11
    Domácí to znovu zkusili po pravé straně, ale tentokrát se Gnabry k míči nedostal a Argentina se nakonec v pohodě ubránila.

9
    Gnabry dostal parádní míč do pravé strany, postupoval do vápna proti poslednímu hráči, ale kličku nezvládl a dostal se do zámezí.

7
    Waldschmidt fauloval a akce domácího celku tedy skončila. Na tahu je Argentina.

6
    Nepřesná přihrávka hostů a k míči se dostal ter Stegen, který s rozehrávkou vůbec nepospíchal.

5
    Začátek utkání je zatím velmi opatrný. Ani jeden celek se nikam příliš netlačí, nechce udělat chybu a vše podstatné se odehrává hlavně uprostřed hrací plochy.

3
    Němci nyní napadali v šesti lidech, hosté měli problémy, ale nakonec to zvládli a navíc ještě míč udrželi.

2
    Z prvního dlouhého nákopu hostů nic nebylo, domácí se tak vydali dopředu, ale ani z jejich akce se nic neurodilo.

1
    Úvodní výkop obstarali fotbalisté Argentiny.

1
    Rozcvička domácího celku je v plném proudu.

Německo: ter Stegen – Klostermann, Koch, Süle, Halstenberg – Kimmich, Can – Gnabry, Havertz, Brandt – Waldschmidt
    Náhradníci: Leno – Serdar, Reus, Neuer, Gündoğan, Rudy, Amiri

Argentina: Marchesín – Foyth, Otamendi, Rojo, Tagliafico – Correa, Peredes, Pereyra – Dybala – L. Martínez, De Paul
    Náhradníci: E. Martínez, Vargas, Acuña, Musso, Alario, Pezzella, Lamela, Saravia, Rodríguez, Ocampos, Kannemann, Domínguez

Rozhodčí: Turpin – Danos, Gringore.
    Útočník Timo Werner se dnes divákům nepředstaví.

Oba celky se naposledy utkaly v roce 2014, také v rámci přípravného utkání. Argentina tehdy vyhrála 4:2 a zápas to byl parádní. Nenechte si proto dnešní duel ujít, čeká nás znovu hodně atraktivní zápas.

ARGENTINA skončila v červenci na třetí pozici v Copa Americe a od té doby odehrála dva přípravné zápasy. Nejdříve remizovala 0:0 s Chile a naposledy před měsícem porazila 4:0 Mexiko. V tomto utkání chybělo Argentině několik hvězd včetně Messiho, tak uvidíme, v jaké sestavě nastoupí jihoamerický celek v Německu.

NĚMECKO před tímto kvalifikačním cyklem obměnilo kádr, ale i přesto si v zápasech vede velmi dobře. Když se podíváme na kvalifikační skupinu na blížící se Euro, tak Německo je ve skupině C na první pozici. Za nám je Severní Irsko či Nizozemsko. V posledním utkání za Německo nastoupili Werner, Gnabry, Reus, Kimmich, Kroos, Ginter, Sule, Neuer či třeba Halstenberg.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu je reprezentační přestávka a my budeme dnes sledovat přípravný zápas mezi Německem a Argentinou. Čeká nás tedy hodně zajímavý souboj, který se hraje Signal Iduna Park, což je stadion Dortmundu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.