Buffalo – Montreal 5:4 (po pr.) | Philadelphia – New Jersey 4:0 (kon.) | Vancouver – Los Angeles 8:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
New Jersey Devils
Čtvrtek 10.10.2019, 01:30 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

56:35
    Shayne Gostisbehere dostal dvě minuty za sekání a Devils si v závěru zápasu ještě zahrají přesilovou hru.

45:09
    Blake Coleman dostal dvě minuty za hákování a Flyers si zahrají další přesilovou hru. Zvýší svůj náskok na 4:0?

40:20
    Sami Vatanen dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Flyers si zahrají v úvodu třetí části přesilovku.

37:29
    Kevin Hayes nedodržel postup při vhazování, když zahrál rukou, a dostal dvě minuty za zdržování hry. Devils si nyní zahrají přesilovou hru pět na tři! Šance.

37:29
    Útočník Sean Couturier vyhodil puk bekhendem přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry.

33:33
    Michael Raffl nyní ve středním pásmu sestřelil Jacka Hughese a dostal dvě minuty za podražení. Devils mají přesilovou hru 5 na 3, která potrvá jen 12 sekund.

31:45
    Kevin Hayes dostal dvě minuty za podražení a Devils mohou vyrovnat během své první přesilové hry.

27:59
    Nikita Gusev fauloval v obranném pásmu Devils a dostal dvě minuty za sekání. Druhá přesilová hra pro Flyers.

09:29
    Miles Wood zbytečně dohrál protihráče u hrazení po odpískání a dostal dvě minuty za hrubost. Přesilovka.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 30. Provorov (Niskanen, Konecny), 41. K. Hayes (Giroux), 41. Couturier (Lindblom, Provorov), 52. Konecny

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Braun, Gostisbehere, Hägg, Sanheim, Niskanen – Giroux (C), K. Hayes, Voráček (A) – Lindblom, Couturier (A), Konecny – J. van Riemsdyk, Laughton, Twarynski – Bunnaman, M. Raffl, Pitlick. Hlavní trenér: Alain Vigneault.
    New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Vatanen, P. K. Subban, A. Greene (C), Severson, Butcher, C. Carrick – Hall (A), Hischier, N. Gusev – Bratt, Zajac (A), Palmieri – Coleman, J. Hughes, Simmonds – Wood, Rooney, Hayden. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Pierre Lambert. Čároví: Ryan Gibbons, Steve Barton

Diváci: 19658