Kladno – K. Vary 4:5 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 3:4 (0:1 po s.n.) | Kobra – HC Litvínov 5:4 (3:1 po s.n.)
Vítkovice – Poruba 7:5 (kon.) | Vsetín – Zlín 0:6 (kon.) | Plzeň – Hvězda Praha 7:0 (kon.)
HK MD Šumperk – Havířov 1:8 (kon.) | Přerov – Olomouc 2:3 (0:1 po s.n.) | Mountfield HK – Havlíčkův Brod 9:1 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 8:2 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 6:3 (kon.) | Sparta – Třemošná 7:1 (kon.)
Dynamo – Technika Brno 15:0 (kon.) | Slavia – Liberec 2:4 (kon.) | Tábor – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC ZUBR Přerov
2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0)
HC Olomouc
Čtvrtek 10.10.2019, 17:30ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Východ
Partner:
     
    Konec zápasu. (19:48:58)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Olomouc.
    Autorem vítězné branky je LUKÁŠ PŘECECHTĚL.
     
    5. série
    0:1
    Matěj HALÍK neproměňuje.
     
    5. série
    0:1
    Petr ŠEVČÍK neproměňuje.
     
    4. série
    0:1
    Štěpnán MANN neproměňuje.
     
    4. série
    0:1
    Adam HAVEL neproměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Miroslav ŠTÍBR neproměňuje.
     
    3. série
    0:1
    Lukáš PŘECECHTĚL proměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Jonáš JOBÁNEK neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Stanislav RUDA neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Vladimír BRÁZDA neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Adam MASARE neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    59:59
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Adam Havel – 2 min., držení).
     
    56:54
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tobiáš Kuchta – 2 min., podrážení).

    Vendula Zdražilová

    Branky a nahrávky: 31. Buršík (Marek, Kuchta), 54. Jobánek (Holík) – 26. Ševčík (Holcman, Prísažný), 39. Přecechtěl (Stratil), rozh. náj. Přecechtěl

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Adam Masare (OLO)
    0:0   Vladimír Brázda (PRE)
    2. série:
    0:0   Stanislav Ruda (OLO)
    0:0   Jonáš Jobánek (PRE)
    3. série:
    0:1   Lukáš Přecechtěl (OLO)
    0:1   Miroslav Štíbr (PRE)
    4. série:
    0:1   Adam Havel (OLO)
    0:1   Štěpnán Mann (PRE)
    5. série:
    0:1   Petr Ševčík (OLO)
    0:1   Matěj Halík (PRE)


    HC ZUBR Přerov: Suchánek (Žurek) – Koblížek, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Mašek, Brázda, Halík, Hradil, Mann, Kuchta, Hyža, René Marek, Buršík, Richard Marek, Jobánek, Šilhavý
    HC Olomouc: Špunar (Hořejší) – Nesvadba, Přecechtěl, Mudrák, Stratil, Pekr, Radová, Holcman, Přidal – Havel, Zelinka, Václavský, Lajoš, Macháč, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda

    Rozhodčí: Čech – Tichý, Kučera