Česko – Řecko 1:1 (kon.) | Černá Hora – S. Makedonie 1:2 (kon.) | Finsko – Malta 4:0 (kon.)
Dánsko – Sev. Irsko 2:1 (kon.) | Skotsko – Litva 0:0 (kon.) | Rumunsko – Ukrajina 3:0 (kon.)
Francie – Ázerbájdžán 5:0 (kon.) | Irsko – Itálie 0:0 (kon.)
Česko
1:1 (0:1)
Řecko
Čtvrtek 10.10.2019, 17:00 • Městský stadión (Karviná) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

V dnešním zápase jsme viděli bojovný výkon obou celků. Česká republika nedokázala naplno využít "přesilovku" proti oslabenému soupeři hrajícímu o deseti hráčích v poli. Lvíčata dokázala vyrovnat až v 76. minutě díky hlavičce Adama Hložka. Česká republika v druhém poločase byla lepší, ale nedokázala si vytvořit žádnou větší šanci. (18:54:36)

90+4

90+3
    Faul ve středu hřiště znamená jediné – standartní situace pro hostující tým.

90+3
    Libor Holík parádním sprintem vybojoval míč pro své spoluhráče.

90+2
    Hra se velice kouskuje.

90+2
    Žlutou kartu dostává Šašinka (Česko).

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Souček (Česko).

88
    Žlutou kartu dostává Natsos (Řecko).

87
    Útočný faul Adama Hložka vystavil stopku slibně rozvíjející se akci domácích.

86
    Domácí stále drží míč na svých kopačkách a rychlou kombinací se snaží rozhýbat soupeře.

85
    Růskův centr byl zbytečný, jelikož se Ondřej Šašinka dopustil útočného faulu.

84
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Kampetsis, přichází Iatroudis.

82
    Po delší době se opět hraje, probíhalo ošetření jednoho z hráčů hostujícího týmu.

78
    Hložek těsně minul bránu svou hlavičkou.
    76. HLOŽEK - 1:0

76
    Česko právě vstřelilo branku!
    Po rohovém kopu se dostal do zakončená ADAM HLOŽEK a srovnává stav dnešního zápasu.

75
    Rohový kop pro domácí celek.

74
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Růsek.

Vojtěch Adamek

Branky: 76. Hložek – 45+2. Bouzoukis (pen.)

Karty:   90. Souček (CZE), 90+2. Šašinka (CZE) – 88. Natsos (GRE)   24. Dimitriou (GRE)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 19:13.
    Česko: Jedlička – Souček, Chaluš, Plechatý, Holík, Bucha, Sadílek(C), Matoušek, Hložek, Vaníček, Šašinka.
    Náhradníci: Douděra, Granečný, Havelka, Janošek, Klíma, Lingr, Polidar, Růsek, Trmal.

Řecko: Siampanis – Katranis, Nikolaou, Dimitriou, Natsos, Retsos (C), Balogiannis, Ntaviotis, Bouzoukis, Kampetsis, Douvikas.
    Náhradníci: Apostolakis, Botos, Diamantis, Evangelou, Iantroudis, Lyratzis, Milogevits, Papanikolaou, Stergiakis.

Rozhodčí: Daugbjerg Burchardt J. (DK)