K. Vary – Litvínov 4:3 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (2:1, 0:1, 1:1 - 1:0)
HC VERVA Litvínov
Středa 09.10.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 9. kolo

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše, děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (20:05:52)

Energie tedy nakonec až v prodloužení dokázala rozhodnout utkání ve svůj prospěch díky trefě Petra Koblasy a po čtyřech prohrách v rámci podkrušnohorského derby vítězí.

Hráči dnešního zápasu: Richard Jarůšek (LIT) a Jakub Flek (KVA)

62:51 Petr KOBLASA - 4:3

62:51
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    PETR KOBLASA rozhoduje dnešní duel, s kotoučem si sjel do levého kruhu a přesně trefil pravý horní roh litvínovské klece. Bez asistence.

62:30
    Po souboji u mantinelu je puk za litvínovskou bránou a oba týmy střídají.

61:39
    Domácí se při přechodu modré dopouštějí ofsajdu.

60:27
    Energetici kombinovali před Janusem, Rachůnkovu střelu ale vyrazil hostující gólman na druhou stranu hřiště.

60:01

Díky litvínovskému vyrovnání na poslední chvíli nás čeká prodloužení, které začne za několik okamžiků.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:43
    Eminger pálil z vrcholku levého kruhu, Janus jeho pokus vyrazil betonem.

59:20
    Litvínov je v posledních vteřinách oslaben z důvodu příliš mnoha hráčů na ledě, trest odpyká Jakub Petružálek (LIT).

59:03
    Zbývá necelá minuta do sirény a obě mužstva se snaží ze všech sil strhnout výhru na svou stranu.
    57:41 Jakub PETRUŽÁLEK - 3:3

57:41
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Dvě minuty před koncem je znovu vyrovnáno! Viktor Hübl nabil JAKUBU PETRUŽÁLKOVI, který z pravého kruhu poslal puk do mezírky u pravé tyče. Asistence: Viktor Hübl, František Lukeš.

56:48
    Energie je znovu před Janusem a kombinuje, nedaří se jí ale vystřelit.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 15. Vondráček (Skuhravý, M. Rohan), 18. Flek (Gríger, T. Rachůnek), 41. T. Rachůnek (Flek), 63. Koblasa – 9. Petružálek, 24. Jarůšek (Ščotka), 58. Petružálek (V. Hübl, F. Lukeš)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, M. Rohan, Eminger, Kubka – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – T. Mikúš, Raška I, O. Beránek – Gorčík, T. Knotek, Kohout – Koblasa, Skuhravý (C), Vondráček.
    HC VERVA Litvínov: Janus (Honzík) – Kubát, Jánošík, Ščotka, J. Říha, L. Doudera, Štich – F. Lukeš, V. Hübl (A), Kašpar (A) – Petružálek, M. Hanzl, Jarůšek – Trávníček (C), Helt, Jurčík – Gerhát, J. Mikúš, Myšák – Válek.

Rozhodčí: Pešina, Hradil – Frodl, Komárek