Novosibirsk – Barys 0:2 (kon.) | Jokerit – Minsk 3:2 (kon.) | Kazaň – CSKA Moskva 2:5 (kon.)
N.Novgorod – Ufa 1:2 (0:2 po s.n.)
Ak Bars Kazaň
2:5 (0:1, 1:3, 1:1)
CSKA Moskva
Pátek 11.10.2019, 18:00 • Tatněfť Arena, Kazaň • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:23:09)

Československá stopa v utkání

Jiří SEKÁČ (MOS) 1+2, 2 střely, čas na ledě 15:30

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

AK Bars Kazaň: 25

CSKA Moskva: 30.

Je za námi šlágr tohoto kola KHL, v němž se utkaly dva nejlepší týmy základní části. Ten vyšel lépe pro CSKA, které se ukázalo ve velmi dobrém světle. Pro české fanoušky je potěšitelné, že prim v dnešním duelu hrál Jiří Sekáč.
    Kazaň začala hrát až v posledních deseti minutách zápasu, což ale bylo pozdě na to, cokoliv s výsledkem udělat.

59:32
    Kazaň opět v útočném pásmu, ale je to neurovnané.

59:10
    CSKA dostává puk ze třetiny a oba týmy střídají.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:44
    Kazaň se drží v útočném pásmu.

58:12
    Domácí to po oddechovém čase zkouší v šesti, branka zůstává prázdná.

58:12
    Oddechový čas pro domácí.

58:12
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Michail Naumenkov – 2 min., držení).

57:41
    Michail Fisenko (Kazaň) najíždí z levé strany na branku CSKA, zkusil z úhlu překvapit Sorokina, ale ten chytá a přerušuje hru.

56:57
    Puk ale opět v držení hráčů CSKA, kteří tak v poklidu míří k velmi cenným třem bodům.

56:12
    Daniil Žuravljov (Kazaň) má puk na své holi a zpoza vlastní branky nabírá rychlost a míří do třetiny soupeře.

55:40
    Vhazování ve třetině Kazaně, úspěšnější hosté, kteří získávají puk.

55:22
    Arťom Lukojanov (Kazaň) dostal tvrdý krošček u zadního hrazení, za brankou CSKA a svalil se na led.

54:45
    Kazani nelze v posledních minutách upřít snahu, ale jestli již není pozdě... tento výkon měli mít domácí po celý zápas a ne v posledních deseti minutách.

54:20
    Kazaň v útočném pásmu, ale kombinace se nedaří, vrcholem všeho je špatná přihrávka Fazylzjanova, kdy se puk svezl po plexiskle až do ochranné sítě.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 27. Fisenko, 49. Cormier (K. Petrov, Azevedo) – 10. Kiselevič (Okulov), 27. Vey (Slepyšev, Sekáč), 33. Sekáč (Vey), 37. Kiselevič (Sekáč), 54. Okulov (Mamin)

Ak Bars Kazaň: Reideborn (Biljalov) – Wikstrand, Jarullin, Žuravljov, Ožiganov, Chenkel, Judin, Fazylzjanov – Azevedo, Cormier, K. Petrov – Galijev, Zaripov, Galimov – Lukojanov, M. Gluchov, Fisenko – E. Galimov, Tkačjov, Frattin – Osnovin.
    CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Naumenkov, Nestěrov, Marčenko, Kiselevič, Dahlbeck, M. Robinson, A. Romanov – Kaprizov, Světlakov, Grigorenko – Mamin, Šalunov, Okulov – Sekáč, Vey, Slepyšev – Kalinin, Andronov, Tělegin.

Rozhodčí: Ravodin, Hribik – Kučava, Novikov

Diváci: 8 890