Trnava – Skalica 2:6 (kon.) | Topoľčany – Martin 4:1 (kon.) | Žilina – Pov. Bystrica 2:1 (kon.)
Dubnica – Spišská N. Ves 4:3 (kon.) | Levice – Bratislava Capitals 1:4 (kon.)
TSS GROUP Dubnica
4:3 (1:1, 0:2, 3:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 11.10.2019, 18:00 • Zimný štadión Dubnica nad Váhom • 1. liga (SR) • 11. kolo

To je odo mňa z tohto zápasu všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (01:29:36)

Dubničania predviedli v tretej tretine skutočne skvelý výkon a tromi gólmi úplne otočili skóre. Postupne sa presadili Hegyi, Klimenta a Jakúbek a aj keď mali hostia v poslednej minúte ešte veľkú šancu na vyrovnanie v presilovke, tak už gól streliť nedokázali. Domáci sa tak ziskom troch bodov posúvajú v tabuľke už na tretie miesto, o štyri body za vedúcu dvojicu Bratislava Capitals a HC Topoľčany. Spišská Nová Ves je na piatom mieste.

Strely na bránku v 3. tretine (celkovo): 18:13 (50:38)

59:04
    Oddychový čas Dubnice.

59:04
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Dominik Hegyi – 2 min., podrazenie).

53:37
    Dubnica dáva gól!
    Dubničania využívajú presilovku a otáčajú skóre! Gól strelil MARTIN JAKÚBEK. Asistencie: Filip Nemček, Oliver Košecký.

52:15
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (René Štrauch – 2 min., hákovanie).

52:02
    Oddychový čas Spišskej Novej Vsi.

52:02
    Je vyrovnané! Gól domácich na 3:3 strelil TOMÁŠ KLIMENTA. Asistencia: Filip Nemček, Martin Jakúbek.

47:54
    Dubnica v plnom počte.

45:54
    Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Michal Kokavec – 2 min., napadnutie).

44:27
    Domáci využívajú presilovku a znižujú! Gól strelil DOMINIK HEGYI. Asistencia: Filip Nemček.

42:40
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Martin Chovanec – 2 min., podrazenie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Ďalšia tretina sa začne približne o 19:50.

Spišiaci predviedli znovu skvelý nástup do druhej tretiny a tentokrát ho korunovali rovno dvomi gólmi. Domáci mali dve presilovky, pričom tá prvá mala i úsek, v ktorom hrali 5 proti 3, gól ale streliť nedokázali. Do tretej tretiny sa tak dá očakávať ich tlak a snaha o vyrovnanie.

Strely na bránku v 2. tretine (celkovo): 15:10 (32:25)