Kopřivnice – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.) | Řisuty – Bílina 5:4 (po pr.) | Klatovy – Kobra 5:3 (kon.)
Žďár n/S – Nový Jičín 3:4 (po pr.) | Tábor – China Golden Dragon 7:1 (kon.) | Jablonec n/N – Nová Paka 3:4 (po pr.)
Trutnov – Dvůr Králové n. L. 4:5 (po pr.) | Děčín – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Opava – Mor. Budějovice 10:1 (kon.)
David Servis – Kolín 3:4 (0:2 po s.n.) | Písek – Příbram 5:2 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
3:5 (1:3, 2:0, 0:2)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 12.10.2019, 16:002. liga skupina Východ • 9. kolo

Zápas by se dal rozdělit na 3 části stejně jako na třetiny. V první a třetí byli lepší hosté, kteří v těchto 40 minutách vstřelili všech 5 branek. ve druhé třetině byli lepší domácí, kterým se podařilo srovnat, ale ve třetí části už nedokázali navázat na výkony ve druhé třetině. Havlíčkův Brod si tak i velkou zásluhou Petra Kuchty veze domů body. (18:06:57)

59:31
    Nahození Ondřeje Imricha přes všechny čáry končí zakázaným uvolněním.

58:59
    Po střele Jakuba Kadlece puk skončil v ochranné síti.

58:07

58:01
    Probíhají poslední 2 minuty základní hrací doby.

57:57
    Hosté se opět usadili v útočném pásmu.

56:42
    Domácím se podařilo vyhodit a mohou vystřídat.

56:07
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Hrubý – 2 min., držení hole).

55:36

Hosté se usadili v útočném pásmu a ostřelují branku domácích.

53:36
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Stříž – 2 min., vysoká hůl).

53:24
    Kopřivnice se snaží tlačit, zatím se ale nijak neprosadila.

51:04
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Svým třetím gólem v utkání zvyšuje PETR KUCHTA na 5:3 z pohledu hostů. Po přihrávce z poza brány zakončil do horní části branky. Asistence: Kadlec.

50:15
    Puk skončil na střídačce domácích.

49:50
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

48:51
    Z rohu obranného pásma vyvezl puk Marek Bail, následně ve středním pásmu přešel přes hráče hostů a po zblokované střele končí puk v ochranné síti.

48:00
    Po střele Miroslava Třetiny od mantinelu se vhazuje po pravici domácího brankáře.

47:27
    Po samostatné akci vrátil hostům vedení PETR KUCHTA.

Bořek Vajda

Branky a nahrávky: 2. Marek (Šendera, Gola), 30. Sluštík (Bail), 32. Pěnčík – 11. Přidal (Třetina, Mikeš), 15. Kuchta (D.Vala), 19. Voříšek (Třetina), 48. Kuchta, 52. Kuchta (Kadlec)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Krzak, Štěpánek, Imrich, Krutiš, Šendera, Bail, Fojtík, StříŽ (A) – Ollender, Gola, Mach J. (C), Suchý, Ďurač, Mach M., Marek (A), Fojtík, Pěnčík, Tomášek, Hrubý, Sluštík
    BK Havlíčkův Brod: Chaloupek (Holík) – Vála M., Kulhánek, Vála D., Bernák, Semrák, Dudycha, Kliment – Třetina (C), Kadlec, Voříšk (A), Juráň, Holenda, Přidal, Kuchta, Cachnín, Mikeš, Matušík

Rozhodčí: Šutara – Rychlý, Kořistka