SHK Hodonín – Val. Meziříčí 2:5 (kon.) | Nový Jičín – Havlíčkův Brod 3:9 (kon.)
HK Nový Jičín
3:9 (0:1, 2:4, 1:4)
BK Havlíčkův Brod
Pátek 11.10.2019, 20:00 • Nový Jičín • 2. liga skupina Východ • 9. kolo

Třetí třetina byla pro domácí naprostý propadák a prohráli ji 1:4. Havlíčkův Brod je pro domácí absolutně neoblíbený soupeř, který je přehrál v prvním i ve druhém vzájemném utkání ve všech oblastech. Není nic, zač bych mohl Ďábly ve třetí třetině pochválit. A nemohu je pochválit ani za to, že divákům, kteří je povzbuzovali až do konce, nedokázali ani poděkovat. Havlíčkův Brod si skvěle zatrénoval. Ale ano, nakonec ano, mohu poděkovat Loubalovi, že z domácí branky neutekl. (22:19:06)

57:10
    Loubal teď opět stál tváří tvář útočníkovi soupeře a skvělým zákrokem svůj tým podržel a prozatím oddálil potupnou desítku.

56:39
    Přesilovku hosté hráli příliš laxně a domácí se ubránili.

54:39
    A je tady opět chvilka pro hlavního rozhodčího, který vylučuje za nedovolené bránění. I za této situace ale domácí fanoušci svůj tým podporují. Nicméně Tomeček si jde odpočinout.

53:39
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    A povedlo se, Jiří SLOVÁK využívá přesilovku a koriguje trochu výsledek.

52:51
    Valovi se asi zželelo domácích a nabídl jim další přesilovku na korigování výsledku.

52:33
    V této fázi zápasu obdivuji domácí fanoušky, kteří nejen že zůstali, ale ještě i fandí.

50:29
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Po parádní kombinaci si domácího gólmana vychutnal Vojtěch HOLENDA. Domácí obrana jako by přestala existovat. Soupeř si dělá co chce.

50:13
    Nyní je to na ledě opravdu hra kočky s myší.

49:30
    Kuchta byl opět ve vyložené šanci, ale finální fázi pokazil.

48:13
    Výborný zápas dnes hraje Třetina, který ač nedává branky, tvrdě pracuje pro svůj tým a ďáblové s ním mají vždy velké problémy.

46:23
    Ďáblové jsou nyní na hřišti pouze pro okrasu, soupeř si s nimi dělá prakticky co chce. Svou šanci efektně vyřešil Luboš VOŘÍŠEK. Loubal nebyl v brance nic platný.

44:37
    Pomyslný ručník teď hází trenér domácích a bere si oddechový čas.

44:36
    A další branku dostávají Ďáblové ve vlastní přesilovce, to již je opravdu na ručník. Parádní kombinaci zakončuje Richard Cachnín.

43:58
    A je tady opět přesilovka Ďáblů a opět gól v jejich síti. Chceš-li Ďábly potrestat, musíš jim přesilovku dát... Skvělým zakončením se blýskl Petr KUCHTA.

42:51
    Z protiútoku domácích se vyklubal faul a domácí hrají přesilovku.

42:20
    Teď šli tři hráči hostů na Loubala, ale situaci naštěstí pro domácí nevyřešili dobře.

Bob

Branky a nahrávky: 25. Palička (Macuh, Slovák), 31. Rufer (Macuh), 54. Slovák (Hruška, Macuh) – 13. Voříšek (Kuchta, Matušík), 27. Juráň (Voříšek, Vála), 29. Matušík (Voříšek, Semrád), 34. Přidal (Kulhánek, Semrád), 36. Kuchta (Kadlec), 44. Kuchta (Holenda, Kliment), 45. Cachnín (Juráň), 47. Voříšek (Benák, Juráň), 51. Holenda (Kadlec, Kuchta)

HK Nový Jičín: Loubal (Palička) – Hruška, Adamík, Tomeček, Holáň, Rufer, Kobylík, Tolokonnikov – Pecha, Štefka, Kočica, Poruba, Kafka, Krupa, Hilšer, Palička, Macuh, Plitko, Slovák
    BK Havlíčkův Brod: Holík (Chaloupek) – Benák, Semrád, Kulhánek, Vála, Vala, Kliment, Dudycha – Voříšek, Kadlec, Juráň, Třetina, Přidal, Kuchta, Cachnín, Mikeš, Matušík, Holenda

Rozhodčí: Škach, Musil, Komínek