Ottawa – Tampa 4:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 7:4 (kon.) | Boston – New Jersey 3:0 (kon.)
Montreal – St. Louis 6:3 (kon.) | Detroit – Toronto 2:5 (kon.) | Carolina – Columbus 2:3 (kon.)
Chicago – Winnipeg 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Florida 3:2 (1:0 po s.n.) | Dallas – Washington 1:4 (kon.)
Minnesota – Pittsburgh 4:7 (kon.) | Colorado – Arizona 3:2 (po pr.) | Vancouver – Philadelphia 3:2 (2:1 po s.n.)

Jaroslav Halák (BOS) 0 minut, 0 zákroků, 0 gólů, 00,0%
    Pavel Zacha (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:17 (03:38:56)

1. Tuukka Rask (BOS) 31 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Brad Marchand (BOS) 1+1
    3. Joakim Nordström (BOS) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 32-31; Zablokované střely: 13-11; Vhazování: 54%-46%; Hity: 23-11; Přesilové hry: 1/3-0/4; Trestné minuty: 8-6.
    Boston se letos poprvé představil doma a vyhrál snadno 3:0

Boston se poprvé v letošní sezóně NHL představil v domácím TD Garden a fanouškům udělal velkou radost hladkou výhrou nad New Jersey Devils. O výhře Bruins rozhodli Brad Marchand, Joakim Nordström a také Patrice Bergeron. Opomenout nelze ani finského brankáře Tuukku Raska, který vychytal shutout. David Pastrňák asistoval u úvodního gólu. Konečný výsledek utkání. Boston Bruins 3 New Jersey Devils 0.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:11
    Útočnou snahu Devils zastavilo zakázané uvolnění, tak nakonec nikoliv. Vhazování ve středovém kruhu.

57:02
    Bruins na pravém křídle vystřelili od hrazení a kotouč skončil v lapačce připraveného Coryho Schneidera.

56:29
    Hra je v závěru tohoto zápasu hodně plynulá. Poslední útočnou snahu Devils ale zastavilo postavení mimo hru.

54:51
    Hra se nyní přestěhovala před bránu Tuukky Raska, protože domácí vyhodili puk na zakázané uvolnění.

54:19
    Brett Ritchie vypálil od modré čáry a jeho rána zamířila vedle vzdálenějšího pravého rohu brány New Jersey.

54:07
    Cory Schneider sevřel puk v lapačce a po přerušení hry dostává prostor krátká reklamní přestávka. Skóre: 3-0.

53:55
    David Krejčí se nyní řítil sám na bránu, střelou zápěstím ale těsně minul pravou tyč brány!

53:15
    Vyloučený Zdeno Chára je zpět na ledě a hokejisté Bostonu nadále drží v domácí TD Garden čisté konto.

52:39
    Nikita Gusev na bodu levého kruhu pro vhazování rychle vystřelil, jeho střela ale byla zablokována.

52:13
    Dnešní utkání sleduje 17193 diváků.

51:15
    Tuukka Rask vychytal Kyla Palmieriho a Zdeno Chára byl vyloučen na dvě minuty za držení. Přesilová hra.

50:24
    David Pastrňák v levém kruhu vystřelil z otočky a Will Butcher jeho střelu zápěstím přizvedl do ochranné sítě. Hra je přerušena a následuje reklamní přestávka.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 4. Marchand (Pastrňák), 12. Nordström (Wagner, Kuraly), 40. Bergeron (DeBrusk, Marchand)

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Chára (C), McAvoy, Krug, Carlo, Grzelcyk, Clifton – Marchand, Bergeron (A), Pastrňák – DeBrusk, Krejčí (A), Kuhlman – Heinen, Coyle, B. Ritchie – Nordström, Kuraly, Wagner. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.
    New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Severson, P. K. Subban, Butcher, Vatanen, Müller, C. Carrick – Hall (A), Hischier, Palmieri – Wood, Zajac (A), Coleman – Zacha, J. Hughes, Simmonds – N. Gusev, Rooney, Bratt. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Francis Charron, Dan O’Halloran. Čároví: Michel Cormier, Andrew Smith

Diváci: 17193