Winnipeg – Pittsburgh 2:7 (kon.) | Los Angeles – Vegas 2:5 (kon.) | San Jose – Calgary 3:1 (kon.)
NY Islanders – St. Louis 3:2 (po pr.) | New Jersey – Florida 4:6 (kon.) | Boston – Anaheim 4:2 (kon.)
Ottawa – Minnesota 0:2 (kon.) | Buffalo – Dallas 4:0 (kon.) | Washington – Colorado 3:6 (kon.)
New York Islanders
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 1:0)
St. Louis Blues
Pondělí 14.10.2019, 19:00 • Barclays Center, New York • NHL

To je ode mne pro dnešek vše, díky za pozornost a u dalších zápasů NHL zase někdy na počtenou. (21:44:10)

Mathew Barzal (NYI) 0+2
    Devon Toews (NYI) 1+0
    Brayden Schenn (STL) 1+0

Islanders nakonec zvládli zkompletovat senzační obrat, i když to vypadalo, že výborného Jordana Binningtona prostě nepřekonají. Po gólu Brocka Nelsona se však domácí chopili šance, v poslední minutě třetí třetiny vyrovnali a výhru v prodloužení nakonec potvrdil Devon Toews. Pro St. Louis je to velká škoda, protože měli zápas skvěle rozehraný, ale nakonec se budou muset spokojit s jedním bodem.

61:13 Devon TOEWS - 3:2

61:13
    Islanders právě vstřelili branku!
    New York dokonává obrat a z dnešního zápasu bude brát dva body! Mathew Barzal nějakou chvíli držel kotouč v útočném pásmu, nakonec ho zpoza brány poslal na DEVONA TOEWSA, který střelu z první poslal pod horní tyč. Asistence: Mathew Barzal.

60:55
    Oba týmy už byli v šanci, ani jednou však nepřišla střela na branku.

60:29
    Úvodní buly vyhrávají hosté, kteří následně opatrně hledají cestu do útoku.

60:01

Islanders nakonec dokázali vyrovnat, takže uvidíme prodloužení. To se bude hrát pět minut tři na tři, pokud nepadne branka, pojedou se nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:33 Anders LEE - 2:2

59:33
    Islanders necelou půlminutu před koncem základní hrací doby srovnávají a půjde se do prodloužení! Přihrávka k protějšímu mantinelu skončila jen na Alexanderovi Steenovi, který dost nešťastně srazil kotouč směrem na svou bránu. Tam byl připraven ANDERS LEE, který bez váhání dopravil puk do sítě. Asistence: Mathew Barzal a Johnny Boychuk.

59:03
    Domácí už hrajou bez gólmana, dopředu se ženou pomocí nahození.

58:43
    Hosté chytře získávají co nejvíce času napadáním, New York tak může rozehrát asi po půlminutě souboje.

58:12
    Islanders už opět mají více střel než soupeř, stále ale ztrácí jednu branku.

57:53
    Střela New Yorku je sražena do ochranné sítě, hra tak musí býř přerušena.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 55. B. Nelson (Dal Colle), 60. Lee (Barzal, Boychuk), 62. D. Toews (Barzal) – 7. B. Schenn (Faulk, Schwartz), 46. Tarasenko (Dunn)

New York Islanders: Greiss (Varlamov) – Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield, Leddy, Dobson, Boychuk – Lee (C), Barzal, Wahlstrom – Jo. Bailey (A), B. Nelson, Beauvillier – Johnston, Brassard, Dal Colle – M. Martin, Komarov, Clutterbuck (A).
    St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Gunnarsson, Pietrangelo (C), Bouwmeester, Parayko, Dunn, Faulk – Schwartz, B. Schenn, Tarasenko (A) – Blais, R. O'Reilly, Perron – Fabbri, Bozak, Sanford – Barbašev, Sundqvist, Steen (A).

Rozhodčí: Rank, Pochmara – Murphy, Smith