Česko – Skotsko 0:0 (kon.) | Finsko – Dánsko 0:1 (kon.) | Arménie – Itálie 0:1 (kon.)
San Marino – Chorvatsko 0:7 (kon.) | Rumunsko – Sev. Irsko 3:0 (kon.)
San Marino
0:7 (0:5)
Chorvatsko
Pondělí 14.10.2019, 19:00Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

To je z mé strany vše, hezký zbytek večera. (20:51:48)

Držení míče: 26 % : 74 %.
    Střely na branku: 2:14. Střely mimo: 2:4. Rohy: 3:15. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:11.

Je dobojováno. Chorvatsko potvrdilo na hřišti San Marina roli obrovského favorita a nakonec svému soupeře nasázelo sedm branek. Hostující mladíci tedy získali povinné tři body. Myslím si, že průběh utkání není potřeba více komentovat, protože konečný výsledek hovoří za vše, jasná záležitost.

90+2

90+1
    Rozhodčí přidal dvě minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Pancotti, přichází Averhoff.

88
    Hosté zahrávali už čtrnáctý rohový kop, ale z tohoto nic nebylo a stav se nemění.

87
    Rohový kop pro Chorvatsko.

85
    Hosté přidali a ještě se snaží něco vymyslet, ale ve druhém poločase se jim nedaří tak, jako v tom prvním.

83
    Kombinaci hostujícího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

81
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Je před námi posledních zhruba deset minutek.

80
    Ale z rohu nic nebylo. Rychlou akci podnikli také hráči Chorvatska, kteří budou také zahrávat rohový kop.

79
    Domácí mladíci se vydali dopředu a vybojovali svůj první rohový kop v tomto utkání.

77
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Cevoli, přichází Nanni.

76
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Ceccaroli, přichází Quaranta.

74
    Chorvatsko právě vstřelilo branku!
    Po rohovém kopu se do zakončení dostal VINKO SOLDO a brankář byl bez šance, tak Chorvatsko jde do vedení 7:0!

73

Jakub Kopřiva

Branky: 6. Kulenović, 24. Kulenović, 26. Ivanušec, 42. Bistrović, 45+2. Kulenović, 57. Ivanušec, 74. Soldo

San Marino: De Angelis – Moretti, Cevoli (76. Nanni), Valentini, Cecchetti – Dolcini – Tomassini, Ceccaroli (76. Quaranta), Michelotti (60. Babboni), Raschi – Pancotti (89. Averhoff)
    Náhradníci: Averhoff, Liverani, Babboni, D. Colonna, Zucchi, Quaranta, R. Collona, Nanni, Sartini

Chorvatsko: Šemper – Sverko, Šutalo (46. Soldo), Kalaica, Bradarić – Moro (46. Lepinjica), Nejašmić (30. Bistrović), Ivanušec – Cuze (65. Posavec), Kulenović, Marin (69. Dolček)
    Náhradníci: Dolček, Lepinjica, Nevistić, Bistrović, Soldo, Bogojević, Čolina, Posavec Durasek

Rozhodčí: Hämäläinen – Honkanen, Nykanen