Litoměřice – Ústí n/L 6:3 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 3:2 (po pr.) | Jihlava – Prostějov 4:1 (kon.)
Motor ČB – Sokolov 4:1 (kon.) | Chomutov – Frýdek-M. 6:4 (kon.) | Slavia – Třebíč 3:1 (kon.)
Přerov – Havířov 4:2 (kon.)
HC ZUBR Přerov
4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
AZ Havířov
Středa 16.10.2019, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 14. kolo

Je dobojováno, tři body do tabulky berou přerovští hokejisté, kteří třetí třetinu zvládli lépe! Dvěma brankami rozhodli o svém vítězství, když v polovině periody skóroval Jiří Goiš a pojistku přidal minutu před koncem Roman Pšurný. Ode mě je to pro dnešek z přerovské MEO Arény vše, u dalšího onlajnu na počtenou! (20:22:47)

59:36
    Havířovští se sice ještě snaží s výsledkem něco provést, mnoho času jim však nezbývá.
    59:03 Roman PŠURNÝ - 4:2

59:03
    Přerov právě vstřelil branku!
    Otevřená hra hostů je dnes dost možná bude stát body! Chvíli po neúspěšném úniku Navrátila se situace opakovala, s pukem na holi ale na Stezku spěchal ROMAN PŠURNÝ, jehož střelecký pokus se ujal a vrací Zubrům minutu před koncem dvoubrankový náskok! Asistence: Tomáš Doležal.

58:50
    Havířovští zběsile napadají, čímž vzniká prostor pro přerovské brejky! Navrátilovi už ale nezbývaly síly k lepšímu zakončení.

58:20
    Kotouč se ocitá u Klimeše i o dalších dvacet vteřin později.

58:00
    Hosté dokázali vyhodit souběžně s ohlášením posledních dvou minut třetí třetiny.

57:47
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Lukáš Bednář – 2 min., sekání).

57:44
    Je pískáno zakázané uvolnění, provinila se přerovská strana.

57:09
    Trest pro střídačku AZetu je minulostí, hosté hrají v plném počtu.

56:25
    Málo chybělo ke čtvrté brance Přerovských! Kotouč poletoval ve vzduchu u Stezky, ani Černý s Pšurným jej ale nedokázali řádně zpracovat a poslat do sítě!

56:09
    Už jsou však zpátky v útočném pásmu a zamykají soupeře.

55:50
    Ani přesilovka Zubrů dnes není bůhvíjak přesvědčivá.

55:09
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jan Bambula.

55:09
    Havířovští hráli nějakou chvíli bez jakéhokoli povšimnutí v šesti, díky ohlušujícímu pískotu domácích fanoušků ale pozornosti rozhodčích neunikli a budou muset vyslat jednoho hráče na trestnou lavici.

54:55
    Zubři krušné chvíle přečkali! Hrají opět v plném počtu.

54:36
    Marunova střela byla sice zblokována, klíčový útočník Havířova ale postavení v útoku udržel.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 8. T. Sýkora (Hejcman), 34. F. Dvořák (Goiš, R. Černý), 50. Goiš (Šnajnar), 60. Pšurný (T. Doležal) – 35. R. Veselý (L. Bednář), 36. Fridrich (Baláž, Žiak)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (6.–8. Šimonů) – Krisl (A), R. Černý, Kubeš, Zbořil (A), Weinhold, Šnajnar – T. Doležal, Pšurný, Navrátil – Moučka, Hejcman, Plášek ml. – Š. Kratochvil, T. Sýkora (C), M. Kratochvil – Goiš, Süss, F. Dvořák – Indrák.
    AZ Havířov: Stezka (Štipčák) – Chroboček, Kachyňa, Matai, Mrowiec, Malina, L. Rutar, Rašner – Maruna (C), F. Seman (A), Bambula – L. Bednář (A), R. Veselý, Kotala – Žiak, Baláž, Fridrich – Pawliczek, Cihlář, Dvořák.

Rozhodčí: Doležal, Dědek – Měkýš, Otáhal