Michalovce – Slavia 26:26 (kon.) | Hodonín – Most 26:36 (kon.)
DHK Baník Most
Středa 16.10.2019, 17:30MOL liga žen • 7. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:57:04)

HK Hodonín – DHK Baník Most 26:36 (11:18)
    Nejvíce branek: Cholevová 7, Tomašechová 5, Gärtnerová 4/3 – Kostelná 6, Zachová 6/1, Borovská 5. Rozhodčí: Friedel, Kučerka. Sedmimetrové hody: 8/4 – 4/4. Vyloučení: 3:5. Diváci: 150.

Je dobojováno! Favorit dnes dominoval především mezi desátou a dvacátou minutou utkání, kdy svému soupeři odskočil do šestibrankového vedení. Hodonín byl po zbytek utkání rovnocenným soupeřem a snažil se o rychlou házenou. I proto je k vidění poměrně vysoké skóre, Most vítězí desetibrankovým rozdílem!

Konec zápasu. (26:36)
    60
    Sedmička pro Most. Zachová překonala Blažkovou! (26:36)
    59
    Tomašechová se po dlouhém pasu dostala k balónu. Proti Bezpalcové to už měla snadné! (26:35)

59
    Rozeběhly se poslední dvě minuty utkání, Bezpalcová zasahovala proti střele z osmi metrů. (25:35)
    58
    Blažková se nestihla vrátit zpět mezi tři tyče, Borovská trefila odkrytou klec z vlastní poloviny hřiště! (25:35)
    57
    Hostující sedmadvacítka dostala hodně prostoru. V takových případech se Kostelná většinou nemýlí! (25:34)

57
    Dlouhý pas do brejku pro Zachovou. Domácí defenziva se stihla vrátit. (25:33)

56
    Zblokovaný střelecký pokus, Hodonín bude pokračovat v útočné akci. (25:33)
    55
    Milimetrově přesná přihrávka pro Pospíšilovou, která snižuje z blízkosti branky. (25:33)

55
    Míč si vzala právě faulovaná Cholevová. Ta ale ani v tomto případě na Bezpalcovou nevyzrála! (24:33)

54
    Individuálně se probíjela Cholevová. Po sympatické otočce přišel faul, sedmička! (24:33)

54
    Rozhodčí odpískal nedovolený zákrok Mostu, devítka pro Hodonín. (24:33)

53
    Cholevová přesprintovala bránící hráčku, jenže z těžkého úhlu zamířila jen do boční sítě! (24:33)

53
    Hodně přísně odpískaný útočný faul hráčky v červeném dresu, domácí příznivci se hlasitě zlobí! (24:33)

52
    Do dvou dobrých střeleckých příležitostí se dostala Dvořáková. V obou případech ji vychytala Blažková! (24:33)
    52
    Nečekané zakončení z delší vzdálenosti, Hodonín snižuje na rozdíl devíti gólů! (24:33)