Havlíčkův Brod – Liberec 1:8 (kon.) | Č. Budějovice – Technika Brno 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 5:3 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 6:4 (kon.) | Plzeň – Chomutov 5:6 (1:2 po s.n.) | Přerov – Poruba 5:2 (kon.)
Třinec – Vsetín 5:0 (kon.) | Jihlava – Mountfield HK 3:5 (kon.) | Sparta – Hvězda Praha 3:0 (kon.)
HC Litvínov – K. Vary 1:5 (kon.) | Havířov – Zlín 0:2 (kon.) | Olomouc – HK MD Šumperk 2:5 (kon.)
Pardubice – Tábor 4:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
6:4 (1:1, 2:2, 3:1)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 17.10.2019, 17:00 • Ostravar aréna • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Domácí zvládli lépe třetí třetinu, ve které vsítili tři góly, Brnu už se podařilo vstřelit pouze jeden gól, a to když mělo k dispozici trestné střílení. Čtyřikrát se dnes prosadil Josef Krejsa, kapitán domácího celku. Tři body do tabulky tak získávají domácí. (19:14:19)

57:09
    Bizoň si vyjel před bránu a po střele domácích mu puk projel mezi betony, k dorážce se ale nikdy z domácích nedostal, a skóre tak zůstává stejné.

56:50
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Krejsa – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Fajmon – 2 min., hrubost).

56:50
    Po střele Smolky od modré se u brány strhla další potyčka a opět se bude vylučovat.

56:29
    Za hákování je vyloučen brněnský Harmim.

56:25
    Petr měl před sebou téměř odkrytou bránu, ale trefil pouze tyč.

55:43
    Bizoň dobře viděl Přibylovu střelu, a proto s ní neměl žádný problém.

54:55
    U puku je opět Krejsa, který se snaží co nejvíce dostat k bráně.

53:32
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    JOSEF KREJSA, kapitán domácího celku, se dostal do útočné třetiny a dokázal vystřelit přes brněnskou obranu. Kotouč se od horní tyče odrazil do brány. Asistence: Matyáš Skřipčák, Matyáš Melovský.

52:16
    Brněnští se sice dostali do útočného pásma, moc se v něm ale nezdrželi, protože je o puk obral Smolka.

51:39
    Puchalova střela proletěla za bránu.

50:27
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Schauer – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Holaník – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Prčík – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Sedláček – 2+2 min, hrubost).

50:27
    Vedle hostující brány se strhly dvě potyčky, rozhodčí budou vylučovat.

50:13
    Puk je u brněnské brány.

Klára Bártková

Branky a nahrávky: 14. Schauer (Krejsa, Holaník), 30. Krejsa (Puchala), 40. Krejsa (Schauer), 42. Petr (Puchala), 47. Krejsa (Holaník), 54. Krejsa (Skřipčák, Melovský) – 11. Sedláček, 26. Horký (Běhůnek, Šalé), 32. Sever (Sedláček), 45. Fajmon

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Münch) – Bialy, Smolka, Puchala, Řepa, Kelnar, Vřeský – Schauer, Holaník (A), Krejsa (C), Pavelec, Petr (A), Přibyl, Macho, Melovský, Skřipčák
    HC Kometa Brno: Bizoň (Schnattinger) – Řehák, Fajmon, Běhůnek (A), Ulbricht, Němec, Prčík – Nesvadba, Vyroubal, Otava, Šalé, Sever (A), Sedláček, Horký (C), Pigl, Harmim, Boltvan

Rozhodčí: V. Hykel – M. Vengřín, O. Veselý