Chabarovsk – Čerepovec 1:0 (kon.) | Vladivostok – Jaroslavl 3:4 (0:1 po s.n.) | Kazaň – Jokerit 4:3 (po pr.)
Nižněkamsk – Petrohrad 2:1 (kon.) | Minsk – N.Novgorod 0:6 (kon.) | Viťaz – Čeljabinsk 3:1 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
SKA Petrohrad
Čtvrtek 17.10.2019, 18:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:23:11)

Dnešní utkání sledovalo 4 179 diváků.

Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Neftěchimik Nižněkamsk: 26

SKA Petrohrad: 29.

Závěrečný hvizd ukončil marnou snahu Petrohradu o vyrovnání. Hosté dnes neměli dostatek potřebného štěstí v koncovce a s jediným vstřeleným gólem těžko mohli pomýšlet na body.

59:20
    Puk ve třetině SKA, hosté formují jednu z posledních útočných akcí.

59:00
    Oddechový čas pro domácí.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, domácí vyhazují kotouč přes všechny čáry, je z toho icing.

58:50
    Díky vyhranému vhazování se Petrohrad udržel v útočném pásmu.

58:35
    Na Alexandra Šaryčenkova (Nižněkamsk) najelo hned několik borců v bílých dresech, puk ale držel domácí gólman pevně ve své lapačce.

58:30
    Nyní jsou již opět hosté v útočném pásmu.

58:10
    Puk míří ze třetiny Neftěchimiku, domácí ale nebudou u puku první, aby trefili prázdnou branku.

57:50
    A Alexej Melničuk (Petrohrad) zůstal na střídačce, hosté to zkouší v šesti!

57:45
    Oddechový čas pro hosty.

57:18
    Petrohradu se čas povážlivě krátí, hra se vrací pět Šaryčenkova, vhazuje se po jeho pravici.

56:15
    Puk za brankou Neftěchimiku, domácím se nedaří vyhodit.

56:02
    Marat Chajrullin (Nižněkamsk) to zkusil od modré, ale branku minul, hrají hosté.