K. Vary – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 2:0 (kon.) | Pardubice – Třinec 5:2 (kon.)
Olomouc – Mountfield HK 0:2 (kon.)
HC Olomouc
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Mountfield HK
Pátek 18.10.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 11. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u onlinů z olomoucké plecharény, na viděnou! (20:54:12)

V poslední třetině se Olomouc ještě snažila dobýt královéhradeckou svatyni, ale marně. Naopak v 56. minutě zpečetil vítězství hostů Radovan Pavlík a olomoucká černá série se tak natáhla už na pět zápasů.

Střely na branku ve třetí třetině:
    Olomouc – 7 (celkem 28)
    Hradec Králové – 10 (celkem 25)

59:33
    Vyhození hostů jen o vlas minulo olomouckou branku!

59:09
    Hradci se daří ihned vyhodit puk.

59:07
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Rudolf Červený – 2 min., hákování).

59:07
    Burian se dostával k dorážce v bezprostřední blízkosti, ale byl faulovaný!

58:58
    Oddechový čas pro domácí.

58:54
    Olomouc se vrátila do útočného pásma, musí však bojovat o puk u mantinelu.

58:24
    Olomouc se provinila dalším zakázaným uvolněním.

57:52
    Cingel s Radovanem Pavlíkem se drali do útoku, přihrávka na druhého jmenovaného ale neprošla.

57:37
    Filip Pavlík zamířil vedle branky.

57:21
    Úspěšnější byli domácí, ale Dujsík puk neprotlačil přes soupeře ve středním pásmu.

57:03
    Hráči svádí urputný boj o puk za Konrádovou brankou.

56:14
    Nahodil s Burianem vyrazili do útoku, ale vracející se obránci jim znemožnili zakončení.

55:58
    Domácím mnoho nepomůže ani to, že se provinili dalším zakázaným uvolněním.
    55:26 Radovan PAVLÍK - 0:2

55:26
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do dvoubrankového vedení! RADOVAN PAVLÍK tečoval Cingelovu střelu mimo dosah Konráda a dostal Olomouc do prekérní situace. Asistence: Lukáš Cingel, Filip Pavlík.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 11. Rákos (Jergl, Červený), 56. R. Pavlík (Cingel, F. Pavlík)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Dujsík, Švrček, Jaroměřský, Valenta – Ostřížek, Klimek, V. Tomeček – Olesz, Kolouch, Irgl – Burian, Nahodil, Pekr – Hecl, Skladaný, Kořenek.
    Mountfield HK: Mazanec (Š. Lukeš) – Linhart, Zámorský, Allen, Nedomlel, Rosandić, F. Pavlík, Šalda – M. Chalupa, Koukal, Smoleňák (C) – R. Pavlík (A), Cingel, Vincour – Červený (A), Rákos, Jergl – Perret, Klíma, Paulovič.

Rozhodčí: Pešina, Šír – Lederer, Zíka