Boston – Tampa 3:4 (0:1 po s.n.) | Montreal – Minnesota 4:0 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 5:2 (kon.)
Winnipeg – NY Islanders 1:3 (kon.) | St. Louis – Vancouver 3:4 (0:1 po s.n.) | Calgary – Detroit 5:1 (kon.)
Arizona – Nashville 5:2 (kon.) | Vegas – Ottawa 3:2 (3:2 po s.n.) | Los Angeles – Buffalo 0:3 (kon.)
Los Angeles Kings
0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
Buffalo Sabres
Pátek 18.10.2019, 04:30 • Staples Center, Los Angeles, CA • NHL

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný pátek! (07:26:05)

Los Angeles Kings vs Buffalo Sabres 0:3

Kings byli na ledě lepším týmem, měli několik kvalitních příležitostí skórovat, avšak v koncovce se jim vůbec nedařilo.

Mužem zápasu byl zcela bezpochyby brankář Buffala Carter Hutton, jenž pochytal všech 47 střeleckých pokusů soupeře.

59:03

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a samozřejmě také celého utkání.

57:03
    Třetí přesilová hra pro Šavle, o osudu utkání je tak nyní už zcela jasno.

57:03
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Ilja Kovalčuk – 2 min., vysoká hůl).

56:10
    Sabres drží puk daleko od svého brankáře, k dispozici mají navíc třígólové vedení.

55:06
    Čtyři minuty a 54 vteřin do konce třetí třetiny. Vhazuje se mezi hole Amadia a Okposa po levici Campbella.

55:06
    Vesey zprava otestoval Campbellovu pozornost. Proběhne poslední reklamní přestávka.

53:06
    Zakázané uvolnění v podání Buffala.

52:16
    Střely na bránu: 47 – 20

52:08
    Iafallo zkoušel štěstí z levé strany, střele ale chyběla razance, Hutton neměl žádné problémy zakročit.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 3. Mittelstadt (Vesey), 6. Sheary (Mittelstadt, Dahlin), 23. Mittelstadt (Ristolainen, C. Miller)

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – B. Hutton, Doughty (A), Martinez, Walker, J. Ryan, Roy – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – J. Carter (A), Lizotte, Toffoli – Kovalčuk, Amadio, Wagner – Clifford, A. Kempe, Lewis.
    Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Dahlin, C. Miller, McCabe (A), Ristolainen, Scandella, Jokiharju – Olofsson, Eichel (C), S. Reinhart – Skinner, Ma. Johansson (A), Sobotka – Girgensons, Jo. Larsson, Okposo – Vesey, Mittelstadt, Sheary.

Rozhodčí: Brad Meier, Steve Kozari – Travis Gawryletz, Bevan Mills

Diváci: 17 605