Poprad – Ružomberok B 2:0 (kon.) | Podbrezová – Púchov 5:2 (kon.) | Skalica – Šamorín 3:0 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
5:2 (2:2)
MŠK Púchov
sk Pátek 18.10.2019, 17:00 • ZELPO Aréna Podbrezová • MONACObet liga • 14. kolo

Gólová prestrelka so šťastnejším koncom pre Podbrezovú. Tá v 14. kole doma porazila hostí z Púchova po hokejovom výsledku 5:2. Po polčase bol stav vyrovnaný 2:2, rozhodol však nástup po zmene strán, počas ktorého dali domáci dva góly. (19:08:00)

90+2

90+1
    Púchovčania to ešte raz mohli skúsiť zo štandardky, ale nevyšlo im to. Plynú posledné sekundy duelu.

90
    Nadstavuje sa jedna minúta.

89
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Martin Pribula, prichádza Jozef Pastorek.

88
    Podbrezová dala gól!
    Penalta premenená, tu už niet pochýb o troch bodoch pre domáce FK. Hattrick sa však nekonal, pretože sa exekúcie chopil MARTIN PRIBULA, ktorý taktiež zaznamenáva dvojgólový zápas.

87
    Podbrezová sa ale ubránila, získala loptu a po brejku ukazuje Martin Dohál na biely bod. Penalta pre domácich!

86
    Ďalší roh pre Púchov.

85
    Dnešné stretnutie sleduje 440 divákov.

84
    Hostia sa môžu chytať za hlavu, rohy sa takto nemôžu zahrávať. Do útoku už mieria domáci.

83
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Kristijan Trapanovski, prichádza Nicolas Mejri.

83
    MŠK sa nevzdáva, pre celok z Považia je tu ďalší roh.

82
    Vyzeralo to nádejne s touto kombináciou domácich, všetko to ale stroskotalo na nepresnosti.

81
    Desať minút do konca, o víťazovi je prakticky rozhodnuté. Púchov síce pri lopte, no ďaleko od brány Maceja.

79
    Ani táto štandardka sa gólom neskončí. Domáci prečkali tento center do šestnástky.

78
    Center sa hosťom úplne nepodaril, je to však na niečo dobré. Zblokovaná lopta – uvidíme roh.

76
    Čo k tomu dodať? Rohový kop sa domácim vôbec nevydaril.

75
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Juraj Pilát, prichádza Denis Martinko.

75
    Ale je to Podbrezová, ktorá získava rohový kop.

Viktor Kalinács

Branky: 1. Pribula, 30. Galčík, 51. Galčík, 59. Šulc, 88. Pribula (pen.) – 14. Holiš, 34. Krčula

Karty:   41. Holiš (PUC)

Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 8:1. Rohy: 3:8.
    FK Železiarne Podbrezová: Macej – Mizerák, Otrísal, Šulc, Chvátal, Ďatko, Hric, Špyrka, Pribula (C), Galčík, Trapanovski
    Náhradníci: Ludha – Mejri, Pastorek, Bakaľa, Jenat, Kováčik, Vondryska

MŠK Púchov: Strelčík – Riška (C), Ozimý, Lacko, Michlík, Krčula, Pilát, Pišoja, Machara, Holiš, Martinček
    Náhradníci: P. Pilný – Kopiš, Mugove, Martinko, Mráz, D. Pilný, Pavlovič

Rozhodčí: Martin Dohál – Erik Weiss, Jakub Košecký